Záhady, mystéria, tajemství, mimozemské civilizace, medicína, věštění, politika, konspirace

[googlee9b41d57d384fd04.html]Politická špína - rozkrádání státu
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 18 Červen 2011 10:11

 

Rostoucí nezaměstnanost, neustálé zdražování, neustálé lži o tom jak velký má náš stát dluh, to je jsou manipulační lži našich politiků. Povinností státu je zajistit důstojný život občanů a mimo jiné i to aby byli potrestání zloději, kteří okrádají státní kasu. Ironií je, že je to právně politická garnitura, která okrádá stát a dostala stát do dluhů. Žádný řadový občan státu nemá vůbec žádnou povinnost platit jakýkoli dluh, který způsobilo politické vedení, dokonce je to uzákoněno i v mezinárodním právu a málokdo o tom ví. Místo aby se politici nejen styděli, ale snažili tento dluh splatit lidmi, kteří to způsobili, tak naopak pokračují v rozkrádání státu a navíc útočí na občany a kriminalizují snahy po pravdě. Nedávno v médiích probíhala kauza ředitele Sazky a mnohamilionové odstupné a nehorázné platy a odměňování zaměstnanců. To samé se děje veřejně i v jiných institucích a aby to politické špíně prošlo, tak si uděljí zákon, podle kterého jsou tyto informace tajné. Státní úředníci jsou placeni, nebo spíše upláceni a přepláceni z veřejných financí a občan má právo vědět kdo a kolik z něj čerpá a na co. Tak to ale v praxi není. Proč mají obyčejní pracující lidé doplácet na krádeže a rozkrádání politické špíny ? Zde je jeden z článků, kde se píše o státních platech.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Sobota, 18 Červen 2011 11:22
 
Názor Tomio Okamury na dění v našem státě
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 17 Červen 2011 13:29

Argumenty a fakta, která zazní nížeji, nejsou nová, ani objevná. Jen se

zdá, že hlavně na vládě, se nad nimi nechce nikdo zamýšlet.

Je krize....

Ano - ale, který z úředníků, lékařů nebo policistů ji zavinil ? Celosvětovou

krizi rozpoutaly chamtivé a nepoctivé finanční ústavy a ratingové firmy.

Do nepoctivých praktik byli namočeni světoví finanční hráči, někteří i s

pobočkami či působností v České republice. V rámci krize se mnohé banky

po celém světě dostávaly do ztrát - české pobočky jsou ale v neustálém

zisku, který posílají od počátku krize mateřským společnostem do

zahraničí. Češi tak mj. pokrývají ztráty způsobené jinde a jinými. Státní

zaměstnanci se těžko smíří s tím, že oni budou platit za podvody v

nejbohatším podnikatelském oboru.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 17 Červen 2011 13:35
 
Solární bikiny zvládnou nabít iPod, mobil i kameru
Články - Technika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 17 Červen 2011 00:00

Bikiny již nebudou přitahovat jen lačné pohledy obdivovatelů ženských křivek, ale i sluneční záření. Americký vynálezce Andrew Schneider si nechal patentovat bikiny, jež zvládnou díky fotovoltaickým článkům nabít například iPod, mobil, kameru či mp3 přehrávač. Jejich výkon však bude přímo úměrný tělesným proporcím dotyčné dámy.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 23:14
 
Mahábhárata - 2
Články - Historie Země
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 17 Červen 2011 00:00

Mahábhárata je nejrozsáhlejší světové dějinné vyprávění a pojednává o tajuplné Indii v době před více než pěti tisíci lety. Tehdy byla Indie známa pod jménem Bhárata-varša (země krále Bháraty) a rozléhala se po celém světě. Popisuje příběhy svých pradávných Bohů, jejich technologie a dokonce popisuje i nákresy technologie Bohů jako například Vimánas - létajícístroje. O Vimánas se desítky let zajímají špičkoví vědci celého světa, dokonce i experti NASA.

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 01:33
 
Nový test dokáže odhalit, zda nádor bude metastazovat
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 16 Červen 2011 00:00

Každý rok na rakovinu umírá tisíce Čechů. Mnohdy za to může pozdní příchod k lékaři, jindy nebezpečné metastázy do dalších orgánů v těle. A právě šíření nádoru a jeho metastazování patří mezi známky nebezpečnosti, podle kterých lékaři stanovují léčebný postup, závažnost a prognózu onemocnění.

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 22:50
 
Nový krevní test prozradí, jak dlouho budete žít
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 15 Červen 2011 00:00

Chtěli byste vědět, kolik času na světě vám ještě zbývá? Na otázku by vám mohl odpovědět nový krevní test, který bude již brzy k dostání ve Velké Británii, informuje server Independent.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 22:43
 
Šangri La, Agartha, Šambala
Články - Historie Země
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 15 Červen 2011 00:00

Ve své knize „Křížem krážem oběma Amerikami“ psal L. Taylor Hansen o americkém manželském páru, který v šedesátých letech dvacátého století přelétával ve svém soukromém letadle prales nad Yucatanem. Manželům došel benzin a museli nouzově přistát uprostřed džungle. Ke svému údivu brzy narazili na mayské město, jež bylo tak dokonale zamaskované, že shora nebylo vůbec vidět. Mayští indiáni tam žili podle svých původních tradic, zcela odloučeni od vnějšího světa. Chránili svou prastarou kulturu, jejíž kořeny odvozovali od Atlantidy. Návštěvníci museli slíbit, že polohu města nikdy neprozradí. Teprve potom je indiáni pohostinně přijali a ujali se jich. Manželé se do Spojených států vrátili nadšeni morální i intelektuál­ní úrovní svých hostitelů

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 12 Červen 2011 20:00
 
Spací pozice ovlivňuje zdraví. Může léčit astma, bolest hlavy i pálení žáhy
Články - Léčba
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 14 Červen 2011 00:00

Celou třetinu našeho života trávíme spánkem. Že jeho nedostatek může silně ovlivnit naše zdraví, je známá věc. Co ale ví málokdo je to, že zdravotní stav ovlivňuje i spánková pozice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 22:34
 
David Icke - Pyramidy, ilumináti a ET 2 část
Články - Konspirace
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 14 Červen 2011 00:00

 

Všechny genetické cesty se vracejí k Lemurii – Mu. Je to MATEŘSKÁ ZEMĚ, která vznikla před stovky tisíci lety.Byla zničena před cca 72.000 lety. Zbytky Lemurie leží zřejmě na dně Pacifiku. Polynésané mají legendy o potápějící se zemi. Na Velikonočním ostrově domorodci tvrdí, že jejich půda byla jedna část kontinentu, který byl zničen kataklyzmatem. V Západní Číně v buddhistickém klášteře Dunhuang se našly útržky mapy ostrova v Pacifiku. Indiáni Hopi z Arizony si pamatují na Lemurii, přes kterou cestovali do Ameriky.

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 21:49
 
Sýrie je obětí západního mediálního spiknutí
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 22:17

Ti, kdo dnes organizují násilnosti v Sýrii rozhodně nejsou mírumilovní vyznavači demokracie západního stylu a je skutečně smutné, že je Západ podporuje, protože zejména fundamentalisté, kteří tvoří do značné míry jejich řady se nijak netají tím, že demokracie a svoboda jsou skutečně tím posledním, co mají v úmyslu po případném převzetí moci v zemi zavést. Rebelové jsou vybaveni nejen moderními zbraněmi ve značném množství, které byly do země propašovány z Iráku, Turecka, Jordánska, Libanonu a Saúdské Arábie, ale mnozí z nich prošli i teroristickým výcvikem v Turecku, Jordánsku, Libanonu a Iráku. Už jenom množství mrtvých na straně syrské armády a bezpečnostních složek od počátku nepokojů ukazuje, že rebelové své požadavky a program rozhodně nechtějí prosazovat diskusí a dalšími demokratickými prostředky, ale že vyhledávají konflikty a jsou rozhodnuti jít cestou zabíjení a teroru. Nezbývá se tedy než ptát, proč protestující zabíjejí, když je jejich programem demokracie.

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 13 Červen 2011 22:33
 
Právo na stávku a špína našeho soudního a politického systému
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 18:32

Soud zakázal stávku. Návrhy byly podány v pátek 10. června ve 12:30 hod. a Kalousek na tiskové konferenci sdělil, že už někdy kolem 21:00 nebo 22:00 hod. téhož dne dostal do datové schránky ministerstva ta usnesení. Před odborářskými předáky i veřejností byla jejich existence tajena a odborářským předákům byla kolem půlnoci z pátku na sobotu zaslána pozvání na mimořádné zasedání vlády, a to na sobotní 14:00 hodinu. V době odeslání pozvánek už měl asi 2 hodiny filuta Kalousek obě usnesení doručena v ministerském počítači... . A následujícího dne ve Strakově akademii, v předsíni zasedačky vlády, si odborové předáky vyhmátla Justiční stráž a na místě jim usnesení doručila. Vykonatelnými se proto stala právě tímto okamžikem! Odboráři nato odešli a vláda jakoby naivně na ně hodinu čekala, aby s nimi pokračovala v jednání - o čem, to není vůbec jasné. Možná jen aby se jim vysmála. Bylo to opravdu dobře zrežírované, jen co je pravda!

 

 

Aktualizováno Pondělí, 13 Červen 2011 18:42
 
Zen 8
Články - ZEN
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 00:00

 

“Nehledejte nic zvláštního, zanechte starostí, buďte dokonale pozorní k přítomnému okamžiku. Vydechujte klidně, dlouze a hluboce, vaše mysl se přirozeně osvobodí od všech překážek a vy budete moci být zcela svobodní.” → Bódhidharma

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 31 Červenec 2011 09:04
 
Vysoká konzumace kávy snižuje riziko rakoviny prostaty
Články - Léčba
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 00:00

Nadměrná konzumace kávy sice může mít řadu neblahých vlivů na zdraví, podle nové studie z Harvardu ale přesto může zvláště pánům prospívat. Snižuje totiž riziko rakoviny prostaty.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 22:11
 
Mahábhárata - 1
Články - Historie Země
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 00:00

Mahábhárata je nejrozsáhlejší světové dějinné vyprávění a pojednává o tajuplné Indii v době před více než pěti tisíci lety. Tehdy byla Indie známa pod jménem Bhárata-varša (země krále Bháraty) a rozléhala se po celém světě. Popisuje příběhy svých pradávných Bohů, jejich technologie a dokonce popisuje i nákresy technologie Bohů jako například Vimánas - létající stroje. O Vimánas se desítky let zajímají špičkoví vědci celého světa, dokonce i experti NASA.

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 01:32
 
Evoluce člověka neskončila
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 12 Červen 2011 17:41

 

 

Evoluce člověka ještě neskončila. Pokračuje dále a právě v tuto dobu je přechodové období, které navozuje podmínky pro evoluci člověka. Jen se o tom nedovíte v médiích, protože ty mají na starosti jiné oblasti jako jsou politické a psychopatické zájmy psychopatů v politice a jejich propagace v médiích, které tato politická špína vlastní. Lidská evoluce pokračuje i navzdory snahám světové vládnoucí elity potlačit pravdivé informace o vývoji lidského druhu, o vývoji medicíny a technologií. Stále je naděje v tom, že se rodí čím dále vyvinutější a geneticky vyvinutější děti, jen je potřeba se jim věnovat jinak, než doposud. Zároveň s tím probíhá i přirozená genetická přeměna lidského druhu.

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 12 Červen 2011 18:16
 
Zen 7
Články - ZEN
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 10 Červen 2011 00:00

 

“Nehledejte nic zvláštního, zanechte starostí, buďte dokonale pozorní k přítomnému okamžiku. Vydechujte klidně, dlouze a hluboce, vaše mysl se přirozeně osvobodí od všech překážek a vy budete moci být zcela svobodní.” → Bódhidharma

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 31 Červenec 2011 09:05
 
Po prášcích na potenci můžete ohluchnout, varují lékaři
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 10 Červen 2011 00:00

Pokud své problémy s potencí řešíte Viagrou nebo podobnými léky, riskujete hluchotu, varují lékaři. Podle nich mohou být tyto prostředky spojeny se stovkami případů náhlé ztráty sluchu po celém světě. Informoval o tom server Daily Telegraph.

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 21:52
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 18 z 23