Po prášcích na potenci můžete ohluchnout, varují lékaři
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 10 Červen 2011 00:00

Pokud své problémy s potencí řešíte Viagrou nebo podobnými léky, riskujete hluchotu, varují lékaři. Podle nich mohou být tyto prostředky spojeny se stovkami případů náhlé ztráty sluchu po celém světě. Informoval o tom server Daily Telegraph.

 

 

 

 

 

 

 

 

Léky na potenci mohou v daném okamžiku přinést potěšení, jejich užívání ale může mít i vážnější vedlejší účinky.

FOTO: fotobanka Profimedia

Doktoři začali varovat, že léky mohou poškodit sluch uživatele, po nárůstu lidí se sluchovými problémy v USA. Odborníci byli zjištěním znepokojeni a dožadovali se prošetření oficiálními institucemi napříč třemi kontinenty.

Uživatelé v Americe, východní Asii a Austrálii byli tedy odborníky dotazováni, zda utrpěli ztrátu sluchu krátce po požití pilulky na potenci. Čtyřicet sedm případů s podezřením na percepční nedoslýchavost - rychlou ztrátu sluchu v jednom nebo obou uších - bylo spojeno s Viagrou a podobnými léky, jako Cialis a Levitra.

Nicméně, dalších 223 zpráv vypracovaných v USA spojitost vyloučilo.

Přesný vliv vědci neznají

Průměrný věk postižených byl 57 let, i když dvěma ze zúčastněných mužů bylo jen 37, zjistila studie.

Vědci se nejsou jisti, jaký mohou mít léky na potenci vliv na sluch. Nejpravděpodobněji se může stát, že řetězec chemických reakcí vyvolává klepání a tlak ve vnitřním uchu.

"Lékaři předepisující tyto léky musí brát na vědomí tento možný vedlejší účinek, "myslí si doktor Shah Afroze Khan z nemocnice Charing Cross Hospital.

Naproti tomu Britská regulační agentura, která má na starosti kontrolu léčiv, oponuje, že stížnosti na ztrátu sluchu spojené s léky na potenci byly extrémně vzácné. Mluvčí agentury dodal, že zprávy o nežádoucích reakcích na lék nedokazují, že je lék přímo způsobil.

Výzkum byl zveřejněn v časopise Laryngoscope.

hu, Novinky

Zdroj : http://www.novinky.cz/zena/zdravi/233926-po-prascich-na-potenci-muzete-ohluchnout-varuji-lekari.html

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznámka - Petr Kulík

Tento zajímavý článek vyšel opět na Novinky.cz

Nezdá se Vám na tom něco divného ? O jaké že to pilulce autor píše? A jaké léky byly testovány a jaký lék má jaké vedlejší účinky, kdo vlastně prováděl testování, který vědec?

Je známo, že léků na zvýšení potence je celá řada. Většina z nich pochází z farmaceutického průmyslu a je jejich produktem. jak je známo do těchto léků se přidávají přísady, které mají vedlejší efekty na zdraví pacientů a nebo látky samotné a nebo jejich poměr způsobuje škodlivé vedlejší efekty a to nutí pacienty opět nakupovat další produkty farmaceutického průmyslu a tak se celý kolotoč a tok peněz opakuje. To není nic nového pod sluncem a bylo sepsáno mnoho žalob k mezinárodnímu soudu a mezinárodním institucím proti těmto praktikám.

Co se potence týče, existuje mnoho přírodních prostředků, které potenci výrazně zvyšují, upozorňuji, že by se nemělo jednat o produkty farmaceutického průmyslu a jde spíše o přírodní produkty. Najdete je například brzo se v sekci Bylinky. Výborná je také akupresura a speciální akupresurní body - najdete v knihách o akupresuře, a léčba je bez vedlejších účinků. Samozřejmě je zde i nutnost cvičení a fyzická aktivita a nebo i léčba akupunkturou. Nicméně vždy je třeba se zamyslet nad psychikou protože ta tvoří největší podíl na problémech potence.

Na svých kurzech cchi kung vysvětluji a učím i techniky na rozvoj energie a učím techniky harmonizace energie a rozvoj a ovládání energie, což samozřejmě samo o sobě vede k úpravě potence. - sledujte sekci Přednášky a kurzy.