Duchovní prostitutky a duchovní bahno  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 28 Březen 2012 23:00


Tentokrát budu velmi kritický, oprávněně kritický, protože jsem v poslední době zhnusen tím, co čtu na různých webech, sociálních sítích a věšteckých webech. Máme tu rok 2012 a mnoho lidí je vystrašených z Mayského proroctví o konci světa a proto se vyrojila spousta duchovních prostitutek, které bez jakéhokoli vzdělání v duchovní oblasti ustrašeně melou do světa svoje bláboly o duchovnu, o transformaci apod.  Když si člověk pročítá, jací lidé dělají přednášky o čem a kdo jsou ti lidé, tak si uvědomí, jaké duchovní bahno se stává z ČR.

 

 

 

Odpradávna platí pravidlo, že duchovní učitel si své žáky vybírá a že adepti jógy, bojových umění, Zenu apod. musí studovat mnoho let, aby se někam dostal, aby dosáhl nějaké úrovně, a musí to být pod vedením skutečného Mistra nebo zkušeného učitele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdysi byly i jiné podmínky pro studium duchovních věd, lidé se tomu věnovali jinak než moderní lidé. Kdysi lidé cvičili a učili se pod vedením Mistra od malička, cvičili a praktikovali celý den a každý den!!! V Tibetských klášterech přijímají žáky ve velmi raném dětství.

Dnes existuje mnoho dokumentů a zápisu a výpovědí přímo od tibetských mnichů, kteří popisují, co je potřeba k duchovnímu vývoji a co musí adept podstoupit a čím musí projít. To samé platí o Bojových uměních a józe apod.

A teď to srovnejte s tím, co se děje u nás a člověku dojde, kolik rádoby duchovních pomatenců dnes dělá přednášky o něčem, čemu ani nerozumí, kolik pomatených lidí vykřikuje do světa své nesmysly o transformaci a opět bez jakéhokoli vzdělání a praxe.

Dokud má člověk své myšlenky a své názory, je to vše pořádku, ale jen do chvíle, kdy někdo začne pořádat přednášky,terapie a nebo dokonce léčení, aniž by rozuměl tématu. V ten moment se člověk zákonitě ptá na zkušenosti a praxi tohoto člověka, ale když zapátráme po tom, kdo má jakou praxi, tak zjistíme skutečnou pravdu, že 99 procent těchto duchovních pomatenců jinak u nikoho nestudovali, že nemají ani základní praxi, že nedosáhli žádného vývoje a dokonce zjistíme, že tito lidé snad neprošli ani základní školou, podle toho jaké nesmysly melou na přednáškách a nebo melou v článcích.

Je přirozené, že má člověk touhu dokázat něco víc, je přirozené  i to, že člověk má pocit, že dokáže více, než kdysi, že jdou věci lépe a jinak. Kdybychom tyto pocity neměli, tak by jsme ještě dávno žili na stromech.

Je ale velmi nepřirozené , je velmi AROGANTNÍ, NAMYŠLENÉ A UBOHÉ,  když si lidé začnou myslet, že v současných PODMÍNKÁCH, BEZ VZDĚLÁNÍ A VEDENÍ dokážou to, co se například v Tibetu, Číně a Indii lidé učí celý život a pod vedením Mistra.

Dnešní člověk chodí do práce, stará se o rodinu a protože žijeme v jiném a odlišném světě, máme jen omezené možnosti dělat věci tak, jak dělali kdysi. Kdysi adept musel vstoupit do kláštera a nebo přímo do učení k Mistrům, kde pobývali dlouhé roky a mohli se tomuto věnovat celou dobu. Dnešní člověk chodí například na trénink kung fu jen 2 x týdně a už po půl roce má pocit, že je z něho velký Učitel a že všemu rozumí. Jenom dva tréninky týdně- což nejsou ani 4 hodiny. To je naše arogance a egoismus opravdu tak velký, že si myslíme, že se nám ta praxe, zkušenosti a poznání naleje do hlavy samo ???

To samé platí o duchovních věcech. Z celého množství lidí, kteří dnes v ČR dělají přednášky o duchovnu, jich 99 procent neprošlo ani základním tréninkem a nedosáhli ani základní znalosti. Ty základní znalosti mají sloužit k tomu, aby lidé změnili své myšlení a život, žili lépe a něco pochopili, ale neslouží k tomu, aby člověk hned začal přednášet a vykládat do světa své nesmysly a překroucené a nepochopené pravdy o tom, jak se věci mají.

Proto odpradávna také platí pravidlo, že učit může student, jen po mnoha letech tvrdé práce a po dosažení jisté úrovně. A je velmi jasné proč. Protože vyučovat, znamená znát obor a rozumět studentům, a dokonce i úskalí, nebezpečím a dalším okolnostem spojených s výukou.

Duchovní prostitutky

O koho jde? Jsou to ti lidé, kteří nikdy neprošli základními technikami, průpravou ani nikdy neměli žádného skutečného učitele na úrovni a všichni tito jen koketují s duchovnem. A opět říkám – pokud se o to zajímáte sami, je vše OK a je to Vaše věc, ale jen do chvíle, kdy si někteří lidé začnou vydělávat na přednáškách, kde přednášejí nesmysly z oborů, o kterých nemají ani ponětí.

Jeden příklad za všechny. Zde v Brně je jakási společnost pro Duchovní přednášky, nebudu jmenovat, lidé lehce přijdou na to, o koho jde.  Hned první přednáška, na kterou jsem na jejich webu narazil, je přednáška – „Transformace do 3 dimenze v roce 2012“. Když toto člověk čte, tak se mu zježí vlasy hrůzou na hlavě, protože to ukazuje, že člověk, co napíše takovou hovadinu o jeho transformaci do 3 dimenze, nemohl projít ani základní školou, kde se učí základy fyziky. A právě na základní škole se už učí, že žijeme v 3 rozměrném světě a že 4 dimenze je čas. Takže ona duchovní prostitutka, která neprošla ani základní školou žije ještě někde na ploše- rovné ploše mezi kastrolem a ledničkou. Je celkem pochopitelné, že takoví lidé se pak asi vážně transformují jen do 3 dimenze bez času a prostoru. Pak člověk zapátrá po tom, co to je za člověka a zjistí, že to je přesně ten případ, o kterém nyní píšu – je to dáma bez vzdělání, bez praxe, bez jakékoli průpravy a dokonce se člověk diví, jak tato osoba mohla projít základní školou. A světe div se, na její přednášku přišlo 10 lidí a člověk se ptá, zda i tito lidé prošli základní školou, že nevědí co to je 3-rozměrný prostor apod. To se opravdu tak otřesně zhoršila úroveň všeobecného vzdělání lidí? Inu nezbývá než dodat, že vrána k vráně sedá a blbec k blbci sedá.

A to není vše. Zapátrejte dál po přednáškách o transformaci a dočtete se, že o ní přednáší neskutečně množství lidí a každý píše něco jiného, někdo píše v tématu přednášky, že se chce transformovat do 7 dimenze, někdo dokonce už do 11 dimenze. To už je spíš pro zasmání.

Lidská blbost je prostě nekonečná a lidská arogance v 21 století je prostě nepřekonatelná pro mnoho lidí. Zatímco někteří světově proslulí a vysoce inteligentní vědci a badatelé stále pátrají po Atlantidě, místě jejího výskytu, archeologických památkách a technologiích, a zatímco se přesně neví ani kde byla Atlantida, ani jaké technologie a duchovní rozměry měla, tak zde v ČR a nejen v ČR už lidé prohlašují, že pocházejí z Atlantidy a hlásají do světa své další bláboly a hovadiny o poznání Atlantidy. To najdete všude na netu – názvy jako Atlantská škola, Atlantská transformace, Atlantské věštění z karet apod. kdo jsou tito lidé a co vědí o Atlantidě? Neví nic, vědí jen to, co si někde přečetli a hned si myslí, že pochází z Atlantidy a mohou tím blbnout hlavu dalším lidem. To je další známka lidské blbosti, arogance, namyšlenosti a tuposti.

Další oblastí, na kterou se spousta rádoby-věštců odvolává je Shambala. A tak se můžete dočíst o rádoby Mistrech Shambaly, například na webu ezoportal.cz kde je jakási arogantní, nevzdělaná a zkrachovalá dáma, která tvrdí, že je Mistr Shambaly a že řeší všechny možné problémy lidského života, včetně poruch osobnosti, partnerských vztahů, rodičovství apod., včetně patentu na rozum a bůhví co ještě, snad i černé díry a přitom sama nemá žádný vztah, žádnou rodinu a podle komentářů si na ní mnoho lidí ztěžuje a na druhou stranu si tam sama sobě pod cizími jmény píše komentáře o tom jak někomu změnila život, jak celá rodina najednou skáče štěstím, že jim dala změnu a všichni jsou najednou nejšťastnější na světě.

Pokud má člověk alespoň průměrnou inteligenci a snahu najít pravdu o Shambale, tak se musí zákonitě dozvědět, že Shambala je duchovní oblast přístupná jen nejvyšším zasvěceným Asie, v tomto případě Tibetské oblasti. Možná by bylo moudřejší v případě oné duchovní koketky napsat, že se jedná o Akashu, ale to je zas Indický termín a ona osoba ani s jógou nemá nic společného už podle vzhledu, podle aury a podle jednání.

 

Kdo jsou tito pomatenci a duchovní prostitutky ??

Všichni velcí učitelé, Mistři a významné osobnosti a badatelé varují, před takovými lidmi a varují před tím, že je lehké se nechat nalákat na téma duchovna, Atlantidy apod., a všichni také varují před tím, aby lidé neexperimentovali a nevymývali se mozky od takových rádoby -lektorů, protože to nejen zpomalí jejich duchovní vývoj, ale zároveň to vytváří v člověku bloky a nemoci a odtržení od reality.

Kdo jsou tedy tyto povrchní prostitutky co jen koketují s duchovnem a nemají o něm ani základní znalosti?  Velmi rychle člověk zjistí, že to jsou většinou frustrované ženy, které si nedokážou udržet partnera ani rodinu a jejich život je a byl v troskách a tak se snažili najít nějaké východisko a jaké je nejjednodušší východisko, než svalit vinu na jiného, na jiné osoby, na muže, na démony apod. Většinou tyto dámy nemají ani střední vzdělání a nebo mají velmi nízké IQ na to aby dokázali posoudit své bludy a tak si velmi rychle vymyjí mozek nějakou knihou, kterou ani nepochopí a ani snad nedočtou a hned si myslí, že ovládají co je v knize a nebo snad i něco málo zkusí,ale nikdy nedosáhnou ani základní úrovně. Hlupákovi se dá mozek vymýt mnohem rychleji, než vzdělanému a inteligentnímu člověku, to je statisticky a vědecky ověřený fakt.

Podívejte se na některé fotky z jejich seminářů, kde píšou že to jsou momentky z meditace, ale lidí tam sedí, jakoby právě přišli z hospody a válejí se tam po zemi atd atd. Tohle má být meditace a správné polohy pro dýchání, jak o tom píší? A tito lidé pak na svém webu prohlašují jaké jsou to pozitivní duše a jak se hledali až se našli a jak staré jsou to duše a jak jsou duchovně probuzení. Udělají si své společenství, kde si vzájemně masírují svá ega, aby se vzájemně ujistili, že ty jejich bludy a kecy mají nějaký význam. To je typický příklad onoho Brněnského spolku co pořádá duchovní přednášky. Dvakrát jsem je odmítl s tím, že na to nemám čas a že mám své aktivity a místo aby poděkovali, tak se začali chovat arogantně a sprostě a já se pak vždycky ptám – k čemu jsou tedy ty jejich kecy o Lásce  o duchovnu? A ani jednou, co mě kontaktovali se ani nedokázali představit, napsat kdo mi píše, jen mi poslali nějakou zprávu bez podpisu a jednu větu na jedné sociální síti. Prostě pitomci bez IQ a vzdělání, co ani neví jak mají komunikovat.   Ale stejná situace je všude na internetu kde se tito lidé hádají a jsou agresivní a přitom se hádají o svých rádoby duchovních paskvilech.

Tito duchovní pomatenci nikdy nevyřešili své partnerské vztahy a sklouzli do jakési pokroucené duchovní roviny, kde nacházejí útěk od reality a vysvětlují si duchovno podle svých bludů, výmyslů apod. a když člověk pročítá to, co píšou, nebo říkají, tak je jasné že na základní škole snad byli tito lidé v komatu, že mají drzost vůbec vypustit takové nesmysly. A ještě smutnější je to, že se najdou lidé, kteří jim na ty jejich hlouposti naletí a ještě jim za to zaplatí.

 

Další příklad lidské blbosti je další dáma, která v Brně má přednášku o magnetické transformaci, kde prohlašuje, že naše magnetické pole lidského těla stoupá a že můžeme cítit zvýšenou aktivitu biomagnetického pole a že se mnohonásobně zvýšila. To už je další příklad lidské blbosti a nevzdělanosti. Kdyby tato prostitutka v duchovnu věděla alespoň základy o biomagnetickém poli organismů, tak by věděla, jaké kraviny plácá a že kdyby se její biomagnetická aktivita srdce a mozku najednou zvýšila, tak by jednak dostala infarkt, jednak by její hormony nefungovaly jak mají a pak by asi shořela jak papír. Ale tohle ti lidé samozřejmě nevědí, oni nevědí o čem melou, jen někde četli nějaký článek, od neznámé osoby a jejich mozek s nízkým IQ si to přemontoval do výsledných blábolů.

 

Ale nemusí jít jen o nevzdělané lidi, kteří zneužívají nevědomosti lidí a tahají z nich peníze za své rádoby duchovní přednášky. Často jsou to i mediálně známí lidé, kteří nemají s duchovnem nic společného, opět si jen přečetli pár knih a najednou začnou dělat rádoby duchovní přednášky a využívají to, že jsou mediálně známí a že přijde hodně lidí a vytáhnou z nich peníze. Ani tito nikdy neprošli výukou u skutečného Mistra nebo učitele a nechali si možná vymýt mozek od nějakého rádoby učitele.

Když se pak s takovými lidmi bavíte a ptáte se na jejich zkušenost a praxi a kde získali informace apod., tak  plácat cosi o duchovních učitelích a nebo začnou lhát o tom, kde všude byli a co všechno dělali apod. A vždy je to stejné, když po nich chcete vědět, odkud mají informace, kde se učili a co dosáhli, tak jednak nedopovědí a začnou na Vás útočit, že jste ještě nízko a že je nikdy nemůžete pochopit. Udělají si kolem sebe hranici tajemna a využívají nevědomosti lidí a plácají cosi o tom, že kritizujete a že kritizovat se nemá, že je demokracie atd. atd.

Ano je demokracie a kritizovat se má, ale je umění kritizovat a dokonce je myslím povinnost kritizovat tu špínu co zde je, co z nás dělá otroky, co nás okrádá o naše poznání, finance, je potřeba kritizovat korupci apod., protože to vše je snaha o nápravu a snaha změnit věci k lepšímu.

Člověk, který prošel mnoha lety tvrdého tréninku a praxí dokáže lehce poznat tyto duchovní prostitutky. Člověk co dosáhl duchovního vývoje a má výjimečné schopnosti také dokáže poznat tyto pomatence. A proto potkávám kolegy, kteří mají vzdělání a schopnosti a všichni hovoří o tom samém, že dnes se stává z naší duchovnosti jen duchovní bahno, protože mnoho nevzdělaných, úchylných a ziskuchtivých lidí začalo využívat lidské nevědomosti a fušují do duchovna. A když se pak podíváte na fotky a videa lidí co dělají rádoby duchovní přednášky, tak vidíte jen infantilní a vygumované lidi, kteří jednak neví nic o tom co říkají, pak plácají mraky hloupostí a dokonce jim i věří a hlavně jsou úplně odtrženi od reality, nejde z nich žádný respekt ani energie, ani nemají auru, která by odpovídala duchovnu, na které si hrají.

 

Duchovní schizofrenie

V každé duchovní nauce se učí, že naše poznání je potřeba zavézt i do praxe, jinak se jedná pouze o formu bez náplně, o prázdnou nádobu. Stejně tak byli Mistři a učitelé velmi přísní k žákům, protože dobře znali zákonitosti, kam mlže zajít nepokojná a nedokonalá lidská mysl. V Zenovém buddhismu používali učitelé palice a rákosky a kdykoli nějaký žák nedodržel záměrně předepsanou cestu, protože si myslel, že může vyhnout některé metodě a nebo jí chtěl líně obejít, tak dostal od Mistra palicí nebo rákoskou. Mistři říkávali, že lidská mysl je jako opice a je těžké se ji naučit ovládat a pokud žák nemá skutečného učitele, tak jeho myšlení sklouzne k tomu, že skončí u filosofování o hovnu. Lidská mysl je sice nekonečná, ale všechno má svá pravidla a nástrahy a proto je nutné skutečný učitel, jinak člověk sklouzne někam, kde se zastaví vývoj a celé to sklouzne k prázdnému plácání. A to je přesně syndrom dnešního moderního člověka.

Dnešní moderní lidé jsou tak arogantní, namyšlení a egoističtí, že mají pocit, že rozumí tomu, co kdysi v Asii studovali celý den, každý den a celý život. A tak se člověk dostává zákonitě právě k těm paskvilům, které dnes vidíme všude kolem sebe. Je to prázdné filosofování o hovnu, bez podstaty a bez pochopení tématu a to jsou všichni ti nevzdělaní lidé s tak nízkým IQ, kteří si přečtou nějakou knihu a hned sami sebe prohlásí za učitele a začnou mít spoustu keců o duchovnu o starých duších apod., ale nikdy neporozuměli skutečné podstatě učení. Tito pomatení jedinci nikdy neměli žádného učitele a nikdy neprošel ani základními technikami a proto jejich nedokonalé myšlení začalo filosofovat o prázdném hovnu – to není urážka – přesně tak mne učili kdysi učitelé a dodávali, že je hodně lidí, kteří mají spoustu keců, ale jen málo vyvolených, kdo slovům rozumí a kdo je mohou předávat.

Když pak člověk čte ty nesmysly pomatených, nevzdělaných a životem zklamaných dam, tak si uvědomí, jak nízké musí mít IQ a jak nízká je jejich inteligence, když jim nikdy nedošlo třeba to , co je odpovědnost, Odpovědnost za to, že přicházejí lidé se svými starostmi a problémy, přáními a talentem a je potřeba opravdu hodně vědět, aby člověk uměl jednak porozumět tomu, kdo přijde, pak aby znal a uměl poznat talent a schopnosti lidí, a také aby dokázal poznat jak a komu pomoci.  Ale tohle těm nevzdělaným lidem nikdy nedošlo a místo toho mají opět spoustu keců, že kdo chce, ten si k nim cestu najde, a nebo že každý má právo si zvolit co mu vyhovuje. Tím v podstatě říkají, jak málo vědí, jak jsou ubozí a nezodpovědní.

To si mohli kdysi dovolit jenom skuteční Mistři, říkat žákům, aby sami nalezli svůj cíl a odpovědi, ale i tak za ně měli odpovědnost, ať si žák vybral jakoukoli cestu, Tohle ale ti moderní kašpárkové ohánějící se duchovnem nikdy nepochopili a nikdy nepřijali a neporozuměli odpovědnosti. Pomáhat někomu je to nejtěžší na světě, protože člověk musí vědět hodně o talentu, o lidech a komu a kdy pomoci. A zároveň platí, že pomáhat někomu je to nejjednodušší, protože to začíná jen úsměvem, podáním ruky, vyslechnutím apod. Ale přednášet a učit někoho, to je podmíněno praxí a vzděláním. Bohužel dnes přednáší každej magor, který si přečetl nějakou knihu a ani jí neporozuměl a nikdy ničím neprošel.

Je to velmi jednoduché, stačí si všimnout, o čem píší a přednášejí lidé a trochu používat mozek a pak člověk zákonitě dojde k tomu, že většina těch rádoby učitelů mají jen vygumované mozky z toho, co si přečetli a špatně vyložili a to je přesně to, proč kdysi Mistři používali palice a rákosky a před čím nás varovali. Ale my jsme moderní lidé, my si myslíme, že máme více rozumu a že víme už všechno a kdysi byli lidé mnohem hloupější, tak proč bychom měli studovat, učit se a dodržovat nějaká pravidla.

Většina těch nevzdělaných, ubohých pomatenců, co dnes melou o přestupu do nových dimenzí, aniž by tomu rozuměli, jsou a zůstanou odtrženi od reality a došli pouze ke své duchovní schizofrenii, kdy utekli od svých problémů a od problémů tohoto světa k duchovnu a slepě si myslí, že tím bude jejich duše vykoupena.

Ono je celkem jedno, zda pomatenost těchto lidí nazveme duchovní schizofrenie nebo duševní schizofrenie, protože pro ně je to v podstatě to samé. Tito pomatenci jsou odtrženi od reality, protože si myslí, že kolem roku 2012 nastane jakási transformace a oni, jako vyvolení přestoupí do jakési jiné dimenze. Co na tom, že za sebou zanechají zpustošenou planetu, zem, prostředí a svou zpackanou minulost, pro ně je to prostě jen útěk, útěk od odpovědnosti, od reality, od vyřešení svých problémů a hlavně útěk od podstaty a poznání. To dokáže každý blbec a hlupák, někde udělat bordel, ničeho nedosáhnout a myslet si, že když uteče, tak nenese žádnou vinu ani odpovědnost, ani za lidi, kterým ublížil, ani za své děti, ani za rodinu, ani za vlastní malost.

Tohle už se v historii stalo několikrát, že lidé zpustošili, vyplenili a vydrancovali nějaké území, a když už nebylo co jíst a co ukrást, tak se přesunuli dál a začali někde jinde. Tím ale člověk odpovědnosti neuteče. Je jasné, že má opravdu nastat a že nastává transformace, ale jinak, než si většina těch pomatenců myslí. Ale pro hlupáky s malou inteligencí je nejjednodušší držet se bludů a útěků do jiných dimenzí, místo aby pochopili, že my všichni máme odpovědnost za to, kde žijeme, jak žijeme a že jsme všichni spojeni a že musíme změnit myšlení a tím nastane transformace. Pro hlupáky je lehčí plácat dál své výmysly o tom, že pocházejí z Atlantidy a nebo si dokonce vymyslí, že jsou Mistři Shambaly aby tak zakryli vlastní demenci, neschopnost a hlavně lenost k tomu se konečně začít učit a pracovat na sobě.

 

Kde zůstala věda?

Správná otázka je vždy na místě a v tomto případě se člověk musí ptát, kde je věda a co na to říká ? Ve svých článcích se snažím vždy upozorňovat na tom, že je věda oficiální, která je sponzorovaná jakousi komunitou vědců, kteří rozhodují o tom co a kdo bude zkoumat a podle toho mu na výzkum dá peníze a proto nejsou povolená témata týkající se paranormálna, mimozemských civilizací, duchovna apod. Ale opět to neplatí vždy a všude, protože v Asii se desítky let vědecky zkoumá jejich přírodní medicína, jóga, chi kung a jiné metody a za ty roky se ví mraky informací, které potvrzují platnost starých učení a medicíny.

Mnohem větší pokrok dosáhla alternativní věda, která je sponzorována od soukromých zdrojů a není závislá na rádoby vědecké komisi, co si myslí, že má patent na rozum. A právě alternativní věda už dávno dokázala platnost mnoha duchovních praktik apod.

A právě proto píši články a dělám přednášky o těchto nejnovějších objevech, aby lidé pochopili co se uý ví a jaká je pravda a dokázali rozlišit ty hloupé a dementní kecy nevzdělaných vygumovaných pomatenců co plácají o duchovnu.

Podstatou je to, aby lidé otevřeli oči a začali vidět věci takové, jaké jsou a aby ta transformace nastala celkově a ne jen v mozku lidí s nízkým IQ. Lidí by měli pochopit, že věda je mnohem dál, než se nám říká a právě toto poznání a podpora té alternativní vědy dokáže posunout naše hranice i prakticky. Mluvím o vědě, která mimo jiné zkoumá i poznatky dávno zaniklých civilizací.

Ale když člověk čte a poslouchá nesmysly duchovních prostitutek a vygumovaných dementních lidí, co plácají nesmysly o duchovnu a co o sobě tvrdí, že jsou Mistři Shambaly a nebo Atlantidy apod., tak se není čemu divit, že je věda tak skeptická a že odsuzuje paranormální jevy.

Proto si sám překládám přednášky a rozhovory s největšími badateli a mozky světa, abych sám sebe vzdělával a abych především já sám věděl, co nevím a učil se a chápal. A abych pak mohl lidem dát relevantní informace. A to je právě to spojení teorie s praxí a spojení formy a obsahu aby se z toho nestala schizofrenie a odtržení od reality.

Ve chvíli, kdy se oficiálně začalo mluvit o paralelních vesmírech a realitách, se toho chytla spousta pitomců a začali si pěstovat svou schizofrenii tím, že začali žít život podle svých bludů, kterým ani oni sami nerozumí.  A začali kolem sebe kopat tím, že oni mají právo na to jít svým směrem a mají právo na to říkat, co chtějí, protože je demokracie. Ano a právě proto že je demokracie, mají lidé také právo říct o těchto dementních vygumovaných rádoby Mistři Shambaly, že to jsou jen vygumovaní hlupáci.

Lidský fantazie je nekonečná a stejně tak je lidská blbost nekonečná a velké procento lidí sklouzne ke svým fantasmagorickým představám a začne je považovat za skutečnost a to je pak duchovní bída a není to o duchovnu, ale o duc-hovnu. A právě proto tu máme i vědu a lidi a vědce a badatele, abychom dokázali poznat kde je pravda, co se ví, co jsou kecy a co je prokázané.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby se začala podporovat alternativní věda a všechny utajené výzkumy o volné energii, o léčbě rakoviny a všechno to co se nám záměrně tají, buď kvůli farmaceutické mafii apod.  Náš svět by se mohl konečně vydat úplně jiným směrem, mohli bychom konečně očistit planetu, přijali bychom konečně i tom, že nejsme ti jediní geniové,ale že kdysi dávno zmizelé civilizace věděli mnohem více. A zaměřili bychom se konečně na svůj duchovní vývoj. A to je přesně to co má nyní nastat a k čemu dochází.

Proto říkám, že inteligentní a rozumní lidé začnou více číst a zajímat se a ptát se a pochopí, že je potřeba mnohé změnit a podporovat duchovní vývoj a alternativní vědu.

Ale zároveň je nutné umět rozlišovat co je a co není správné, kdo je magor a duchovní prostitutka a kdo se chce opravdu učit a něco změnit.

Jakýkoli útěk od reality je jen další vypěstovaná schizofrenie a je stejně zcestná jako schizofrenie sama. To samé platí o zkostnatělé vědě, která, když narazí na artefakty, které nedokáže vysvětlit, tak je buď utají a nebo zničí a nebo záměrně zdiskredituje.

 

 

V čem je nebezpečí moderní duchovní schizofrenie ?

První nebezpečím je fakt, že většina těch rádo-duchovních magorů se prohlašují za léčitele a nabízejí lidem všemožnou terapii. A sami si dokážete představit kolik lidí doplatí pak na nějaké rádoby terapeutky, které plácají nesmysly o transformaci do vyšších dimenzí, o zvýšení své elektromagnetivity apod.

Mnoho lidí pak za mnou chodí právě od takových idiotů, co lidem nabízejí nějaké pochybné terapie a nebo dokonce i jógu a nebo probuzení čaker. A radši ani nechtějte vědět jaké problémy pak lidé mají a proto také každého varuji, před experimentováním s astrálním cestováním a aby byl každý velmi opatrný, komu se svěří se svými problémy. Osobně jsem slyšel otřesné případy o mnoha idiotech, kteří vedli jakési spolky probuzení a ani nevěděli nic o čakrách, ani o energii a lidé z toho pak měli obrovské problémy.

Nikdy jsem o sobě neprohlašoval, že jsem Mistr a ani to nikdy neudělám, protože jsem sice strávil dlouhé roky studiem a i asijských Mistrů, ale nemám pocit, že bych věděl to co, potřebuje Mistr, aby byl Mistrem, nemám dostatek znalostí a nikdy je v tomto světě ani mít nebudu, a proto se snažím dělat alespoň maximum podle svých možností.  A nikdy bych o sobě neprohlašoval, že jsem nějaký Mistr Shambaly a nebo Atlantidy – to dělají opravdu jen lidé s velmi nízkým IQ.

Moje osobní zkušenost s opravdovými Mistry je ta, že to jsou skromní lidé, co mají svůj život a tiše se starají o svou zahradu a bylinky a pomáhají lidem, to je skromnost. S to je opravdová známka toho, že někdo něčeho dosáhl a proto říkám že všichni ti nebílkové co se prohlašují za Mistry Shambaly, Atlantidy apod. mají jen vygumovaný mozek a nemají ani poruchy o čem mluví a neví nic o skutečné pravdě, skromnosti a poznání a jen ukazují svůj egoismus a porouchané ego a mozek.

Máte pocit, že jsem příliš tvrdý? Máte pocit, že na ně příliš nadávám a nebo že používám příliš silná slova?  Ano pak máte správný pocit a nepokládám to za špatné, právě naopak, protože  bych rád, aby lidé konečně otevřeli oči. A jsem opravdu velmi rozčarován z toho, co se děje a hlavně stále slyším o tom, jak odpovědní by konečně měli být lidé a jak by se společně měli snažit o změny k lepšímu. Opravdu nastává transformace a slyším to téměř od každé proslulého vědce a odborníka a všichni se navzájem ve svých poznatcích doplňují a všichni také varují, před rádoby duchovními směry a duchovními pomatenci. A proto radí, aby lidé otevřeli oči, četli, zajímali se a vzdělávali a byli připraveni na všechny změny, které přicházejí.

V dnešní době jsou lidé příliš naštvaní, čím dál agresivnější a žárlivější a jsou prostě unavení z té špíny, politické manipulace, krize a všeho možného. Dnes se říká, že kdo je hodný, ten je hloupý, ale skutečnost je úplně jiná. Být hodný v dnešním světě a umět pomáhat, to vyžaduje opravdovou sílu srdce a odvahu a proto si vážím opravdu slušných a hodných lidí mnohem více, než těch rádoby-duchovních dementů. Co mají plnou hubu keců o duchovnu , ale chovají se jako prasata a to ještě mnohem větší, než ti, kdo o duchovnu nemluví.

Ano lidé se k sobě chovají mnohem hůř a jsou horší v mnoha ohledech. Žijeme v 21 století, máme ledničky, pračky, sušičky prádla, grily a spoustu techniky, které by nám měli ušetřit čas, abychom se mohli více věnovat sobě, dětem a druhým. Ale podívejte se kolem sebe, je to spíše naopak, máme čím dál méně času, děláme déle, peněz máme méně a zapoměli jsme na hodnotu duše srdce a lidskosti.

A přestože se lidé k sobě chovají hůře a přestože je zde mraky zkažených a úchylných trendů jak v TV, médiích,ale i v duchovnu, přestože  jsou tu nevzdělaní lidé, co myslí jen na ledničku, peníze, sex a materialismu, tak přesto věřím a vím…. .

Vidím kolem sebe mraky lidí, kteří jsou skutečně milí a hodní, jen se umět dívat a nemusejí ani plácat nesmysly po duchovnu, ale jsou to skuteční lidé. Vidím třeba hodné a svobodné matky, co se doma starají o děti a žijí na hranici bídy, nejsou žádné feministky, ale jen prostě neměli štěstí a narazili na  nepravého. Vidím spoustu nevyužitých a nenaplněných životů. Ale i v té bídě vidím obrovské dobro zahalené ve všednosti a pod slupkou hořkosti.

Dnes je jasné, že nepůjde jen o nějaký přestup do jiné dimenze kolem roku 2012, ale že nastane i spousta změn, negativních změn a lidé musí vědět jak reagovat a na co se připravit. Je už jasné a mnoho špičkových odborníků o tom už veřejné mluví, že zde bude mnoho i těch světových a soukromých katastrof, ale že by vše mělo vézt k tomu, abychom konečně otevřeli oči, nalezli svou duši, uměli se dívat, uměli si více vážit a tvořili a neničili a společně pochopili co dělat.

A vždy když vidím na ulici nějaké dítě, které pláče a matka k němu přijde, krásně a jemně ho obejme, pohladí a řekne mu „ neplakej můj broučku“, nebo když se staří lidé drží za ruku a jsou na procházce… tak vždy si přeju, aby ty změny tyto lidi nepostihly, jestli je nějaký Bůh, jako že to vím a jsem přesvědčen, tak bych si moc přál, aby zrovna tyto lidi viděl zrovna v těch chvílích a ušetřil je. Každý máme někoho rád, někoho, na kom nám zálež,í a na ně bychom měli myslet, až přijdou nějaké těžké chvíle.

Samozřejmě platí i to, že se nyní u hodně lidí objevují skryté schopnosti a nastývá opravdu transformace i v této oblasti, zvyšují se vibrace. Ale to neznamená, že z někoho se za jeden den hned stane Mistr Shambaly a nebo další magor, který se prostě jen ráno probudil a měl pocit, že se mu přes noc dostaly do hlavy všechny t zkušenosti, úsilí a poznání, co lidé kdysi studovali celý život, každý den a celý den. To taky neznamená, že hned dnes na ulici budete potkávat probuzené a osvícené a dokonalé lidi.

Ale bohužel dementi s nízkým IQ si dále budou hrát na ty vyvolené, co najednou prohlédli a co si budou dál myslet, že oni přestoupí do jiné dimenze, kde na ně čeká  ráj  VŠE CO SI PŘEJOU. A zapomněli přitom na své děti, na to, jakej bordel a hnus po sobě zanechali.  Ale jen proto, že zde je jen pár skutečných Mistrů co by jim řekli do očí, jací jsou to hlupáci a jen proto, že nikdo neodhalí kecy rádoby duchovně probuzených, neznamená, že je vše v pořádku,.

Hlavně je obrovsky arogantní, nezodpovědně a ubohé si myslet, že my lidé z 21 století dokážeme více, než  všichni ti Mistři východu a západu, kteří prošli celý život poznáním a úsilím.

A proto stále opakuji – buďme odpovědnější, skromnější a hlavně MOUDŘEJŠÍ a učme se a přestaňme si konečně myslet, že jsme pány tvorstva a máme patent na rozum. Ale poučme se z toho co nám zanechaly skuteční duchovní Mistři a velcí učitelé.

U každého se začnou probouzet schopnosti, a proto je nutné také vědět co je jen naše fantazie a co je skutečnost, co jsou bludy a co je realita. Proto bychom se měli ptát, všímat si a učit se, aby jsme byli připraveni.

Aktualizováno Neděle, 12 Prosinec 2021 10:47