Výrazný obrat celosvětových sil – Putin oficiálně vydal zatykač na bankstera Sorose  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 16 Listopad 2015 20:15

 

 

 

 

Putin oficiálně vydal zatykač na banstera Sorose, Amerika se bouří proti Obamovi, Obama vyhlásil měsíc prosinec jako národní den ocenění Islámů a přijal 10 000 Syrských muslimů do USA

 

 

 

 

 

Přidejte se k naší FB stránce - https://www.facebook.com/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno-185764254800966/

 

Bohužel přicházím na to, že různé weby kradou  mé informace z tohoto webu a článků !!, aniž by uvedli zdroj informací, což je trestné a neetické. Proto varuji - Tento web, články a informace jsou vlastnictvím autora. Jakékoli použití, kopírování a publikace informací z tohoto webu lze pouze se souhlasem autora !  Poslední informace o vývoji předkládám do neplacené sekce, aby lidé věděli, co se u nás nyní tají a protože média pomáhají stále propagovat islám, uprchlíky a tím ohrožují bezpečnost státu a vyvolávají extrémistické nálady. Pokud najdu opět další informace ze svého webu jinde beu uvedení autora a mého svolení a uvedení zdroje, dám všechny články do placené sekce !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pondělí 16.11 2015

 

 

 

 

 

 

 

Tajné služby Německa a Francie varují – kdykoli může dojít opět k teroristickým útokům.

 

 

 

 

 

 

 

Včera jsem zde informoval, že Facebook zablokoval stránky několika skupin Anonymous. Dnes vyšla další zpráva, že Anonymous odhalila více jak 10 000 profilů na Twitteru, tyto profily patří islámským teroristům. Zároveň Anonymous odhalili desítky teroristických propagandistických videí.

 

 

 

 

 

 

 

Situace mezi Východem a západem se velmi rozhýbala

 

 

 

Jak pročítám své Americké zdroje a podle toho, co mi mé zdroje posílají, tak Putin má nyní obrovskou podporu Američanů a většinou všichni kritizují Obamu. Američtí senátoři už veřejně vystupují v TV v souvislosti s teroristickými útoky a tvrdě kritizují Obamu a jeho fašistickou kliku v Bílém domě, že Obama vytvořil, financoval a vyzbrojil a v poslední době podporuje islámské teroristy. Všichni proti Obamovi veřejně kritizují, že Obama je milovník islámu a sám je muslim a podporuje islám a tím i teroristy. Tento černý muslim Obama nyní zavlekl do USA 10 000 muslimů ze Sýrie a většina senátorů nyní poukazuje fota s těmito muslimy, kteří jsou již v Americe a byli importování a poukazují na to, že tam není ani jedna žena a ani jedno dítě. To je obrovská skandál a bude to mít velkou dohru.

 

 

 

Velmi důležitá nyní byla schůzka G20, kde se sešli i hlavní představitelé společenství BRICSA. Záznamy z této schůzky jste jistě viděli v TV, ale jen zkrácené, tak jak se to místnímu mediálnímu bahnu líbilo. Sledoval jsem vystoupení černého muslima Obamy. V jeho projevu byla spousta arogance a chlubil se tím, jak je Amerika největším a nejsilnějším bojovníkem proti terorismu a jak je vedoucí silou, pod kterou společně s ostatními státy nyní zničí všechny teroristy na celém světě. Ve chvíli, kdy se chlubil, že USA je nejsilnějším a hlavním bojovníkem proti teroristům, bylo vidět, jak se ostatní účastníci schůzky usmívají. Ruský prezident Putin dokonce v jednu chvíli ukazoval na monitor, kde byl projev a prohlásil na adresu Obamy „ To je děcko, on je dítě..“

 

 

 

Černej muslim Obama se na schůzce G20 obrovsky chvástal jak je USA nejsilnější a jak se o vše nyní postará, neustále lhal o tom, že Assad může za všechny problémy terorismu a že se v tomto bodě rozcházejí s Putinem. Včera jsem zde psal o tom, že Putin a Obama měli soukromou schůzku, kde po 20 minutách Putin vykázal tlumočníka a Obamovu bezpečnostní poradkyni, a diskutovali spolu jen soukromě.

 

 

 

Dnes se v Rusku objevila velmi důležitá zpráva, která má souvislost se schůzkou G20 – Ruský prezident Putin a jeho administrativa oficiálně vyhlásila, že  vydává zatykač na  finančního teroristu a Maďarského bankéře a miliardáře, odsouzeného zločince - George Sorose. Ruská rozvědka oznámila, že Soros má prsty v defraudaci a ovlivňování Švédských a Dánských derivátů cizích měn za účelem útoku na Ruská akciový trh. Soros se podílel na machinacích těchto finančních derivátů a použil k tomu lucemburské banky  a tím porušil podmínky dohody o bankovníctví - Basil II Evropské unie. Putinova administrativa zároveň prohlásila, že zatykač se týká i všech nejvyšších banksterů napojených na Sorose a klan Rothschild / Rockefellerem, kteří zdevastovali celý globální finanční systém. Ihned poté vydal MMF – mezinárodní měnový fond a Evropská unie Red Notice , tedy něco jako Rudé varování, že je proti zatčení Sorose a všech draků ze spolku Rothschild / Rockefeller a válečným a finačním zločincům Bush, Clinton, a právě proto se Putin sešel se šéfem FEDu, aby mu vyjasnil, že Rusko nebude tolerovat tyto kriminální osoby a zločince jako je Soros, Rich aby destabilizovali finanční trh a způsobovali hlubší krizi po celém světě.

 

 

 

Toto je důležité v návaznosti se schůzkou G20, kde byli i nejvyšší představitelé BRICSA. Francouzský prezident Holande na svém vystoupení tam hned ze začátku pronesl, že se došlo k velmi dobrým finančním dohodám a to má souvislost právě s BRICSA, kdy toto společenství zapojuje Evropské státy do nového finančního systému a má to souvislosti z návštěvou Čínského prezidenta ve Velké Británi.

 

 

 

Dá se tedy očekávat, že banksteři nyní vyvinou kampaň proti Putinovi a budou se ho snažit jakýmkoli způsobem očernit.

 

 

 

Upozorňoval jsem na tuto skutečnost ve svém článku Celosvětový obrat, kde jsem psal, že jsou vydány zatykače na zločince, kteří způsobili celosvětovou krizi a neustále devastují finanční systém. Tyto zatykače byly vydány v rámci BRICSA a další spolků, kteří nyní tvrdě stíhají světové zločince.

 

 

 

 

 

 

 

Američtí US Millitary ex-generálové, U.S. Air Force Lt. General Thomas McInerney a U.S. Army General Paul Vallely začali veřejně varovat a alarmovat, že konstitucionální krize a neschopnost černého muslima z Bílého domu Obamy, by měla okamžitě donutit vojenské a bezpečnostní složky odstranit Obamu z Bílého domu.  Informovali o tom pro Trunews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belgie provedla velkou razii v bruselské muslimské čtvrti Molenbeek, kam narukovaly desítky téžkooděnců, ozvala se střelba.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razie v Toulous – zadrženi 3 podezřelí

 

 

 

 

 

 

 

Stanový tábor uprchlíků v Callais je obklíčený policií, protože uprchlíci se začali bouřit a házet kameny. Sledoval jsem jednu pomatenou vygumovanou reportérku ze CNN, která tam byla na okraji tábora a hájila uprchlíky, že jsou chudáčci a že mají strach, že je lidé nyní budou zabíjet kvůli útokům v Paříži.

 

 

 

Začíná se spekulovat o tom, proč se atentátníci odpálili tak relativně daleko od většího počtu lidí, že asi nebyli moc organizovaní.

 

 

 

Dodal bych k tomu to, že každého napadne, že tito teroristé neudělali svou práci dobře, protože je někdo odpálil mnohem dříve. Ten samý den ráno totiž do Francie přijel  do šéf CIA, kde jednal se svým francouzským protějškem.  Každého už dnes rozesměje fakt, že se atentátníci odpálí bombou, všechno kolem to rozmetá, ale papírové pasy zůstanou neporušené na místo činu. Který terorista si bere sebou pas, když se jde vyhodit do povětří?

 

 

 

 

 

 

Dnes se k teroristickým útokům v Paříži vyjádřili i čeští politici:

 

 

 

„Měli bychom následovat Polsko. Juncker v řešení migrační krize totálně selhal, jeho nápad s kvótami je nesmysl,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš.

 

 

 

L. Zaorálek - „Je zřejmé, že s rostoucím počtem uprchlíků se stává pro bezpečnostní služby stále obtížnější udržet kontrolu nad extremistickými skupinami ve vlastní zemi... Ani s využitím dnešní moderní techniky na to nemá nikdo dostatečné kapacity. Existují tedy i bezpečnostní důvody, proč omezovat a snižovat množství migrantů přicházejících do Evropy. Zdá se, že předseda Evropské komise to nebere dostatečně v potaz. To je dlouhodobě neudržitelný postoj,“

 

 

 

 

 

 

 

Zde je vyjádření duševně nemocného a parazita K Schwarzenberga

 

 

 

„Spíše se přikláním k Junckerovi. Kvůli skutečnostem. Ti atentátníci, kteří to spáchali, byli očividně všichni francouzští občané, to nebyli uprchlíci. Snad byl jeden z nich vyslán jako řídící agent, ale ten se sem může dostat kdykoli i letadlem na elegantní turistické vízum. To nemá s uprchlíky co dělat. Má to co dělat s válkou s Islámským státem, do které se zapojila také Francie. Samozřejmě Poláci využili tuto výmluvu, ale podle mého názoru je to neodůvodněné. Jak v Londýně, tak v Paříži útočili lidé, kteří se tam narodili a žijí,“

 

 

 

Co se Schwarzenberga týče, opravdu nechápu, kde tento senilní a psychicky narušený bere tu drzost zastávat se muslimů, hlavně po tom, co provedli?? Neustále se objevují videa muslimů z ISS, kde vyhrožují, že budou chodit do Evropy mezi uprchlíky a budou dělat teroristické útoky, kdekoli, kdykoli. A přesto psychický narušený Schwarzenberg bude lhát?!!!!

 

 

 

 

 

 

 

„Prohlášení pana Junckera jasně ukázalo, jak je dezorientovaný a nerozhodný. Zatímco se Evropská komise plácá v protichůdných imigračních rozhodnutích, všechny teroristické složky IS se tak, jak jsme upozorňovali před půl rokem, spojily, ozbrojily, konsolidovaly a udeřily. Proto stále tvrdíme a prosazujeme, že jediným řešením této krize je UZAVŘENÍ HRANIC! O nějakých kvótách, jejichž výše se stále mění, nemůže být ani řeč. Proto souhlasím se stanoviskem polských politiků, stejně jako podporujeme stanoviska našeho prezidenta Miloše Zemana, což dokážeme mimo jiné naší účastí na demonstraci na Albertově,“ prohlásil předseda Úsvitu Miroslav Lidinský.

 

 

 

 

 

 

 

Podle předsedy poslaneckého klubu Úsvitu Marka Černocha se Česká republika musí jednoznačně postavit proti přijetí povinných kvót na uprchlíky. „Jasně se ukázalo, že pseudohumanismus a vstřícnost Evropy jsou brány jako naše slabost. Povinné kvóty a další přijímání imigrantů je obrovský hazard se životy občanů. Navíc kvóty odporují Chartě OSN o politické suverenitě státu. Nevím, na co naše vláda ještě čeká. Premiér Sobotka má dnes plná ústa silných slov, ale ptám se, proč je neměl v minulých měsících. Proč vládní strany zamítly návrh zákona, jenž Úsvit předložil a který brání šíření radikálního islámu? Paní Merkelová, Juncker a další žijí po krvavých událostech ve svém obludném snu, tak doufám, že alespoň naše vláda se z tohoto snu probudí a kvóty nepřijme!“ vyzval Černoch.

 

 

 

„Útoky v Paříži skutečně na mém přístupu k imigrantům nic nemění – to, že mezi muslimy jsou radikální teroristé, to, že mezi nimi je extrémně velké procento sympatizantů s vrahy, přece všichni víme už od útoků 11. září a všichni víme, že islamisté oficiálně Evropě vyhlásili válku a že ji chtějí dobýt. Všichni také víme, co je to za zbabělou pakáž, která bez ostychu vraždí, mučí, znásilňuje, a to vše ve jménu svého islámského proroka a boha. Každý s mozkem v hlavě ví, že pouštět je do Evropy je zločin. Nevědí to jen vedení EU a naše vláda. Juncker je nikým nevolený a mimořádně nebezpečný blázen a je otázkou, co z toho všeho má, jelikož to nemůže být jen tak,“ domnívá se předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.

 

 

 

 

 

 

 

„Je dobře, že se Polsko vrací do pozice V4, kterou při hlasování o kvótách podrazilo. Co se týká vyjádření předsedy Evropské komise pana Junckera, považuji to v této situaci za skandální a za důkaz toho, že Evropská unie není schopna na současnou situaci vůbec reagovat. Tak trochu mi to připomíná rok 1989 u nás a heslo generálního tajemníka KSČ Miloše Jakeše ‚republiku si rozvracet nedáme‘. Sečteno a podtrženo, současná politika Evropské komise je neudržitelná a přivodí rozklad EU. Za tohoto stavu bychom měli ponechat Unii Unií a starat se především sami o sebe (hlídat hranice, vlaky) a zesílit spolupráci a koordinaci se zeměmi V4,“ uvedl předseda SPO a senátor Jan Veleba.  Další vyjádření Veleby pro  Parlamentní listy o české TV :

 

 

 

Dobrý večer,

 

 

 

7.11.2015 jsem sledoval tiskovou konferenci k současné situaci, kde
byl Kerry, francouzský diplomat a Lavrov. Oba první jmenovaní
promluvili a Lavrova přesně v 17.30 střihli a dále komentuje
redaktorka bezvýznamnou informaci. Podal jsem na ČT24 stížnost
celým svým jménem. Prosím o sdělení panu Velebovi.

 

 

 

Tolik pisatel, jehož jméno nebudu zveřejňovat. A já dnes přidávám moji poslední zkušenost s ČT.

 

 

 

12. listopadu za mnou přijel do Senátu štáb – moderátorka, kameraman a zvukař a půl hodiny se mnou natáčeli. Motiv byl zítřejší Albertov a hlavní proud otázek moderátorky uprchlíci a naše xenofobie, Albertov a Zeman. Bylo to pro nedělní večerní pořad „168 hodin“.

 

 

 

Výsledek „veřejnoprávní“ ČT je následující, přesně cituji:

 

 

 

„Letošní výročí 17. listopadu bude na pražském Albertově, symbolickém místě sametové revoluce slavit hlavně Jan Veleba, senátor a předseda Zemanovy SPO.
Předlistopadového komunisty jsme se proto zeptali, jak sametovou revoluci prožíval …“
Následuje „vtipný“ sestřih mých vět, ironizování a vystřižení mé konkrétní odpovědi.

 

 

 

Tolik naše „veřejnoprávní“ ČT a já k tomu dodávám několik poznámek:

 

 

 

Nejsem ten, který prožil svůj život zbytečně a kdo by se měl stydět být Čechem.
Nejsem ten, kdo by měl lézt někam nevzdělaným dětem a zapáleným mládežníkům ČT, jak to dělá mnoho politiků.
Mám tuto zemi rád, mám zde své kořeny zděděné generacemi svých předků na půdě a můj svět je jiný. Jeho měřítkem nejsou děti a svazáci z ČT.

 

 

 

 

 

 

 

„Předseda Evropské komise Juncker by měl prozradit, kolik povražděných evropských civilistů mu bude postačovat, aby byl ochoten zamýšlet se nad správností politiky, kterou pod taktovkou paní Merkelové prosazuje. Polsko dalo jasně najevo, že Junckerovo hazardování je se zodpovědnou politikou neslučitelné,“ uvedl europoslanec ČSSD Jan Keller.

 

 

 

 

 

 

 

„Nevím, jestli byl pan Juncker střízlivý, když to říkal. Je třeba jasně říct, že EU bez členských zemí nemůže existovat, členské země bez EU existovat mohou. Plně chápu stanoviska bezpečnostních expertů jako Koller či Štefec. Toto není záležitost, kterou bychom měli podceňovat. Připomínám, že libanonský ministr vnitra řekl, že ze stovky takzvaných uprchlíků jsou dva spící agenti islamistů a že německá policie zjistila, že ze stovky takzvaných uprchlíků je deset usvědčených zločinců. Celých deset procent. Už před půl rokem jsem psal, že Saúdové, Katar a podobně čistí vězení a posílají do Sýrie ty zločince si to odpracovat. My jsme je donedávna v Evropě vítali jako hrdiny protiasadovského boje a oběti humanitární tragédie. S polským postojem souhlasím. Jistý německý badatel Schäffer napsal před časem knihu Der Angriff, tedy Útok, o tom, jak islamistický teror ohrožuje i náš blahobyt i sociální a hospodářské struktury, které vznikly za posledních 200 let. To se stále potvrzuje. Cílem je zničit naši hospodářskou základnu,“ řekl europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf.

 

 

 

 

 

 

 

„V tomto případě bych samozřejmě volil ‚polskou cestu‘. Nebezpečí ohrožení národních států soustředěných v EU díky nezodpovědnosti jejích představitelů každým dnem narůstá. Po pařížských útocích, které sice nejspíše provedli extremisté, je třeba ještě mnohem více v otázkách migrace přitvrdit. V mase běženců budou zcela jistě včleněni i vojáci Islámského státu a velice snadno se mohou takto infiltrovat do zemí EU a začít zde budovat vlastní strukturu,“ varuje poslanec KSČM Jiří Valenta.

 

 

 

„Juncker se asi zbláznil a s ním i ostatní. Sakra, to to opravdu nevidí, nebo nechtějí vidět? Jak mám k jednání Poláků občas výhrady, v tomto případě jim tleskám a děkuji za vyslovení tohoto názoru.  Ne že EU nemá měnit přístup k imigrační krizi, ta ji už konečně změnit musí! Celá řada bezpečnostních analytiků důrazně varuje před nebezpečím, které s imigranty přichází. Juncker, Merkelová a další to asi nevidí nebo vidět nechtějí! Asi se považují za kvalitnější analytiky, než školení odborníci s letitou praxí. Zřejmě jim atentát na ruské letadlo s 224 mrtvými i nyní pařížský masakr jsou málo k uvědomění si, oč jde. Česká republika by se měla, respektive musí zachovat stejně jako Polsko,“ říká senátor Jaroslav Doubrava.

 

 

 

Aktualizace úterý 17.11 2015

 

 

 

Co mě velmi irituje je fakt, že v době teroristických útoků v Paříži, ten samý den v pátek, vystoupil ve Francii v Montpellier islámský Imam, představený Francouzských muslimů Mohamed Khattabi a řekl , že „ muslimové musí vládnout Francii, Belgii, Německu, Británii,… že není žádný Bůh, jen Alláh a Mohamed je jeho posel..“ Obvinil Francouzskou vládu z toho, že nutí muslimům Francouzskou vlajku, aby kontrolovali Francouzské muslim,  ..“muslimové jsou spící gigant..“  Toto je prohlášení té muslimské komunity, která má protestovat proti islámským teroristů? Toto jsou ti mírumilovní muslimové, o kterém stále melou politici a co nám cpou do našich domovů?? Neustále opakuji, že je nutné – ZAKÁZAT ISLÁM A JEHO UČENÍ V EVROPĚ A VYKÁZAT A VYSTĚHOVAT VŠECHNY MUSLIMY DO ZEMÍ, KDE JSOU ISLÁMSKÉ TRADICE A TO TVRDĚ, OKAMŽITĚ A BEZ VYJÍMKY, TAK JAK TO DĚLALI PO TISÍCILETÍ NAŠI PŘEDKOVÉ, KTEŘÍ MOC DOBŘE VĚDĚLI PROČ TAK ČINILI !!!!

 

 

 

Nové důležité zprávy –

 

Egyptský prezident el Sisi uzavřel 27 000 !!! mešit jako akt války proti islámskému terorismu !!!!  A pak, že to nejde, že se nelze bránit terorismu a nedokážeme ho redukovat :-)))))

 

 

Španělsko právě vydalo Zatykač na Benjamina Netanjahuja !!!! a dalších 6 jeho společníků, kvůli útokům Freedom Flotila z 2010. Španělský nejvyšší soud vydal zatykač a nařízení polici, že pokud někdo z těchto 7 lidí překročí hranici Španělska, má být okamžitě zatčen

 

 

 

 

Středa 11 2015

 

 

 

 

 

Včera byl zrušen přátelský fotbalový zápas mezi Německem a Nizozemskem. Nebezpečí teroristický útoků v Německu se zvyšuje a tajné služby varují, ž k nim může dojít kdekoli a kdykoli, není prý ale důvod rušit všechny velké kulturní a sportovní akce. Zajímavé, že? Takže kdykoli může dojít k atentátu a nic se rušit nebude? Tímto veřejnost nikdo neuklidní a ani ho nezbaví strachu.

 

Ruská FSB dnes oficiálně potvrdila, že pád Ruského letadla před pár lidmi, kdy zemřelo cca 250 lidí, byl atentát. Ruský prezident Putin sdělil, že Rusko bude stopovat, vyhledávat a dopadne a zničí pachatele tohoto teroristického činu, ať jsou kdekoli.  Zároveň také Purin vypsal odměnu 50 000 dolarů za informace nebo pomoc k dopadení teroristů, kteří spáchali tento atentát.

 

 

 

V Pařížské čtvrti Saint Denis proběhla policejní razie za účelem dopadení Abaaouda jednoho ze strůjců teror útoku v Paříži. Došlo k tomu nad ránem, ve 4:30 a byla slyšet střelba, jeden policista zraněn, zastřelen policejní pes a jedna údajná atentátnice se prý odpálila sama. Nakonec oficiálně jsou 2 mrtví teroristé a 7 zadržených, 300 přítomných policistů překvapeno a zmateno a dva utrpěli urážku na cti

 

Nyní probíhá zásah u kostela ve čtvrtí Saint Denis. Na záběrech reportéru stojí policisté a jsou dost zmatení a vůbec to nevypadá jako koordinovaná akce. Takto nevypadá protiteroristická akce, to je každému jasné. Policie se snažila vypáčit dveře kostela. To je jak scéna z komedie. Pokud by se mělo jednat o vážnou hrozbu, speciální jednotky by měli mít ihned k dispozici plán lokality a okamžitě zajistit oblast, ale před kostelem stálo asi 6 policistů a jeden z nich tam chudák páčil dveře, vážně jsem se docela zasmál.

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 22:15