Dnes - Filadelfie - další muslimské hovado chtělo popravit policistu  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 08 Leden 2016 22:46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes 8.1 2016 Západní Filadelfie - muslimská poprava amerického policisty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes 8.1 2016 v Americkém státě Filadelfie  v Spruce Street zaútočil jeden z muslimů na policistu a chtěl ho popravit se slovy " Ve jménu islámu".

 

Policista Jessie Harnett (33 let) seděl ve svém autě a nečekal vůbec jeho příchod. Muslimskej magor se k němu najednou přiblížil a vypálil do policisty 13 ran z pistole.  Policejní orgány prohlásili, že se jedná o teroristický útok a video ukazující tuto událost je dosti otřesné, je to podle nich typický příklad popravy. Zároveň ale policie prohlašuje, že tento akt nemá nic společného s islámem.... no to je tedy něco. Takže muslimský kretén střílí na policistu se slovy " Ve jménu islámu" a tento akt nemá nic společného s islámem? :-)))))) K pobavení, že ?

 

Muslimská Teroristická organizace CAIR v USA, která je legální a v jejímž čeele je čenrje muslim v Bílém domě Obama, prohlašuje, že americká policie porušuje všechny zákony koránu.

 

Policista tento pokus o popravu přežil jen zázrakem, několikrát byl střelen do ruky a nyní je v nemocnici.

 

Zbraň z které muslimský idiot střílel byla ukradená policejní zbraň z roku 2013, kdy byla ukradena jednomu z místních policistů.

Toto je chování těch mírumilovných chudáčků uprchlíků, kteří proudí a zamořují Evropu, mezi nimiž jsou islámští teroristé a kterě chce černý muslim Obama každý rok importovat v počtu 10 000 muslimů každý rok do USA !!!

Aktualizováno Pátek, 08 Leden 2016 23:14