Mapa rozšíření koronaviru na světové mapě
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 26 Únor 2020 01:25

Mapa rozšíření koronaviru na  světové mapě

 

 

Zde je oficiální link na mapu rozšíření koronaviru na světě. Jsou to oficiální čísla. Ta neoficiální budou pravděpodobně mnohem vyšší. Koronavirus se nyní rozšířil v Itálii a Švýcarsku.

 

 

 

 

V této souvislosti včera zasedala bezpečnostní krizová komise ČR a zde je výsledek -

Babiš po krizovém zasedání: Raději necestujte do oblastí Itálie postižených koronavirem. Hamáček a Vojtěch: Jsme připraveni na výskyt viru u nás

V úterý podruhé zasedala kvůli vývoji čínského koronaviru Bezpečnostní rada státu, podle Úřadu vlády především z preventivních důvodů. Premiér Andrej Babiš (ANO) vyzval občany zvážit jakoukoli cestu do zahraničí.

 

 

Takže si to zrekapitulujme  - V Itálii je oficiálně v karanténě cca 50 000 lidí, některé zdroje uvádějí až 60 000 lidí a Itálie se tak stala jednou z nejvíce nakažených zemí. Na ohrožených místech jsou pravděpodobně stovky Čechů. Ti se budou vracet nejen letecky zpět do ČR, ale hlavně pozemní cestou autobusy a osobní dopravou.

 

A jediné, čeho jsme se dočkali od slavné české vlády parazitů, tunelářů, zlodějů a politických úchyláků a politické HYDRY je oznámení, že nemáme cestovat do postižených oblastí?!!!!! Tohle má být nějaká odpovědná vláda, která dostatečně informuje občany státu ?? Tohle má být starost o občany státu ?!!!! proboha, vždyť tohle vymyslí každé dítě na základní škole, že se nemá cestovat tam, kde je ohnisku nákazy a také Vám děti řeknou, že by se měla hned zastavit doprava letecká a dopravní z postižených oblastí !!!! Tohle stálo ty politické úchyláky kolik, že z nich vylezlo po nějaké krizové a bezpečnostní radě takové nicneříkající svinstvo?!!!!!! Každému je snad už jasné, že to je jen banda idiotů a debilů a nejde jim vůbec o bezpečnost ale jen o vlastní kapsy a koryta – dopravu nezastaví, protože v tom politicko hospodářská mafie má prachy v obchodech !!!

 

Toto už je do nebe volající absurdita debilita takzvaných politiků !!!!  Kolem Italského Milána dochází údajně k pohybu armádních a policejních jednotek. Schyluje se snad ke karanténě celého města jako v Číně ? Údajně oficiálně není na koronavirus žádný lék a léčí se jen pomocí léků proti AIDS a plicním onemocněním. Hned v prvních článcích jsem psal o tom,  jak česká politická scéna hazarduje se životy občanů a jak hlavní hygienička asi celého Vesmíru tvrdí národu, že Češi se bát nemusí !! Co provedli s touto psychicky nemocnou osobou ?? zavřeli jí? Obvinil jí někdo z ohrožení skupiny lidí, nebo ohrožovaní obyvatel a dalších trestných činů ???? Tohle si přece nesmí žádná odpovědná osoba ve vládě dovolit, aby hazardovala se zdravím občanů !!!! Zdá se že politický ústav naší vlády je spíše ústavem pro duševně nemocné osoby, které zapomněli, že jsou placeni z našich daní a zapomněli jaké jsou jejich povinnosti !!!!

Samozřejmě že panika není dobrá a možná se tihle političtí úchylové snaží vzbudit dojem, že se snaží zabránit panice, aby lidé vykoupili obchody apod !!!! Ale pokud jde o tak vážné nebezpečí jako je pandemie smrtelného viru, tak to není na místě !!!!

Takže co od politiků očekáváme a co je jejich povinností?!!!!

Zde je link rozšíření koronaviru ve světě „

 

 

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 

 

Pokud by opravdu zasedal nějaký odpovědný výbor pro krizovou situaci smrtelné pandemie a byli tam opravdu odpovědné osoby tak by především měli veřejně a realisticky odpovědět všem občanům veřejně na následující otázky :

  1. Jak hodlá vláda zabezpečit hranice, aby se k nám koronavirus nedostal ?  Prý se budou jen kontrolovat letadla z Itálie a dalších států, bude se měřit teplota pasažérů. Ale  TOJE ABSOLUTNĚ NEDOSTAČUJÍCÍ, PROTOŽE INKUBAČNÍ DOBA JE 14 – 29 DNÍ(( TZN ŽE SE U PASAŽERŮ NEMUSÍ VŮBEC PROJEVIT ZNÁMKY NAKAŽENÍ!! ANI TEPLOTA, NIC !!! v SOUČASNOSTI SE I SAMI POLITICI SHODUJÍ V TO,. ŽE NEMÁME KAPACITY NA TO OCHRÁNIT CELÉ NAŠE HRANICE A NEMAJÍ DOSTATEK POLICISTŮ, ABY KONTROLOVALI VŠECHNA AUTA A SILNICE NA HRANICÍCH NEJEN Z Itálie !!!!
  2. Jak hodlá vláda zabezpečit ochranu občanů například ochrannými rouškami ?!! V současnosti jsou vykoupené a neseženete je v lékárně a obyčejné jednorázové roušky proti koronaviru člověka neochrání a speciální roušky. Které jsou potřeba nejsou k dostání !!!! Slyšeli jste o tomto mluvit politiky ?? Slyšeli jste něco o tom jestli okamžitě zvýší výrobnu a jak hodlá vláda tuto situaci řešit?!!!! Nic od nich nezaznělo jen idiotské kecy o tom, aby nebyla panika!!!!! Omlouvám se, ale ve chvíli, kdy píšu tento článek tak jsem opravdu velmi rozčílený z toho jak česká politická úchylná vláda hazarduje s životy občanů !!!! To je přece úplně první a zásadní otázka při ochraně životů !! tedy jak hodlají zabezpečit, že v nejbližší době bude dostatek skutečně chránících ochranných roušek a kdy a jak o tom vláda hodlá občany informovat?!!!
  3. Proti koronaviru není zatím speciální lék – oficiálně, o tom co je neoficiální už jsem psal v předchozím článku. Jak hodlá vláda zabezpečit a ochránit životy občanů v případě, že se u nás vyskytne velké množství nakažených a bude nutné uzavřít některé oblasti v karanténě, tak jako se to nyní děje po světě ????? jaké léky a jaké prostředky mohou občané použít?!!!!
  4. Co a jak hodlá vláda zabezpečit situaci a občany v případě, že se objeví oblasti s mnoha nakaženými a bude nutné vesnice, nebo některé město, města uzavřít v karanténě??!! Jak hodlá uzavřené oblasti zásobovat potravinami, kdo je bude vyrábět, kdo je bude distribuovat a jak při tom hodlají zachovat bezpečnost, aby se to nerozšířilo dále?!!
  5. Má česká vláda dostatek kvalifikovaných specialistů doktorů a školeného personálu jak zabezpečit vysoký výskyt nakažení a jaká opatření a jaké podmínky a situace může nastat?? Zatím jsme jen slyšeli, že některé nemocnice jsou připraveny přijmout nakažené osoby ,ale tato situace je dosti nereálná, když v mnoha nemocnicích nejsou plicní oddělení, někde nejsou ani jiná oddělení a pacienti musí cestovat desítky kilometrů do nemocnic?!!! A co v případě, že by se vyskytlo ohnisko nákazy jako v Itálii – dokáže snad česká vláda postavit za deset dní nemocnici jako to udělali v ČÍNĚ?!! Naše vláda není schopná za 15 let dostavit ani pitomou dálnici D1 v tak malém státě!!!! A ještě jsou kolem toho neustále tunely a kriminality!!!!
  6. Jak hodlá vláda zabezpečit kvalitní a neškodné potraviny pro postižené oblasti v případě, že by došlo k masové nákaze?? Mají dostatek trvanlivých potravin. Tato otázka je obrovsky důležitá právě proto aby nedošlo k panice!!! Vláda by měla informovat lidi v tom smyslu , že například – „ máme dostatek trvanlivých potravin pro případ masové nákazy, máme dostatek vody, jídla a prostředků pro karanténu !!! Přesně tohle by zabránilo tomu, aby nastala panika a lidé vykoupili obchody tak, jak se nyní děje v Itálii a v Číně!!!!! Máte snad pocit, že je v ČR všeho dostatek pro takové situace?!!!! Ale tohle by přece mělo každého napadnout, pokud se jedná o tak závažnou situaci jako pandemii smrtícího viru proboha !!!!! Ale nic jsme o tomto neslyšeli!! Místo toho rádoby odborníci a idioti a duševní mrzáci prohlašují, že Češi se bát nemusí, že nám nic nehrozí!!! Jsme snad něčím výjimeční?? Máme snad jiné orgány, jinou genetiku a jinou biologii?!!!!
  7. Má vláda dostatek policistů a vojáků aby zároveň hlídala hranice a hlídat uzavřené oblasti masivní nákazy, kdy by bylo potřeba uzavřít některá města?!!!!
  8. Jaké léky jsou v současné době dostupné v lékárnách proti koronaviru a jsou dostupné pro všechny občany v případě propuknutí masové nákazy v ČR???

 

 

Povinností vlády a odpovědných osob je o všech těchto otázkách uvažovat, ŘEŠIT JE A INFORMOVAT OBČANY PRÁVĚ PROTO ABY SE PŘEDEŠLO PANICE !!!!!! Ale nic z toho nezaznělo jako výsledek jejich nějaké krizové porady!!!!! Povinností vlády a odpovědných osob e mít připravené scénáře právě pro tyto situace, o kterých píšu!! To je jejich povinnost a za to jsou placeni všemi občany státu!! Pokud toto vláda neplní, neinformuje občany, tak nejen neplní své povinnosti, ale hazarduje s životy občanů a vystavuje je smrtícím účinkům a vláda tak páchá mnoho trestných  činů proti občanům státu!!!!

 

Nás už opravdu nezajímají ty jejich kecy, o tom že není důvod k panice a bla bla!! Nás zajímají konkrétní situace a konkrétní řešení, protože jak sče ukazuje, situace je vážná a není otázka, zda se smrtící virus dostane do Čech, ale kdy a jak moc to bude vážné a že se sem dostane to je už snad každému jasné!!!! Povinností vlády je udělat nějakou tiskovku a veřejně odpovědět na spoustu otázek, jak hodlá tuto situaci řešit- dostatečně řešit a jak hodlá vláda zabezpečit a chránit životy občanů!!!!! A přesně tím by se zabránilo panice, protože by lidé byli informováni o možnostech a co dělat v takových případech!!!!!

 

 

Jak ale sami vidíte, zatím  se ukazují jen neschopní idioti, co melou o ničem a vůbec jim nezáleží na lidech a vůbec jim nezáleží na nějaké smrtící infekci a neustále melou něco o tom, že se vlastně ni neděje, že máme skvělou ochranu apod!!!! Nás nezajímají nějací rádoby odborníci TV , protože dnes tam mele kdejaké pako, co je hned politický nebo ekonomický nebo genderový analytik apod!!! Nás zajímá oficiální stanovisku a příprava vlády, jak hodlá zabezpečit zdraví a životy občanů před smrtící epidemií!!!

Všichni už víme , že koronavirus vyvolal obrovskou ekonomickou krizi v Číně a to se dotkne celého světa a o tomhle už česká vláda neuvažuje a neinformuje občany ani náhodou, jak se mají lidé připravit a co by mohlo následovat!!!!

 

Ve chvíli, kdy jsem dopsal tento článek se zvášil, dle světové mapy počet nakažených o 150 !!!!!