| Numerologie 7.4 2026 – predpoved -Svet se docka občanských valek |
| Napsal uživatel Petr Kulík |
| Úterý, 07 Duben 2026 00:00 |
|
Numerologie 7.4 2026 – predpoved -Svet se docka občanských valek
Puvodne jsem chtěl napsat clanek o krizi v CR a predpoved. Ale uprimne jsem uz unaveny z podvodu a kradezi a hnoje tohoto světa. Snazim se vždy naznacit, na co si dat pozor a cemu se vyhnout a pisu to zde zadarmo. Informace mají dnes cenu zlata a zatímco ja si platim vse sam, svůj web a pisu zde, tak noviny, časopisy a media jsou plne tupcu, co chrli sve predpovedi o valce, podplaceni a kralovsky zaplaceni poskoci. Dlouha leta mi lide kradou clanky a informace, uz v době kdy jsem zil na Floride… A dnes jsem unaveny nekomu davat zadarmo informace, které pak někdo ukradne a chlubi se tim a ještě ho za to zaplati. Když napisu prepoved a jak necemu zabranit tak vim jiste ze se toho chyti nejaky hajzl a bude lhat ze to je jeho napad a z jeho hlavy , nejen ze ho kralovsky zaplati, ale ještě z neho udelaji hrdinu. Tak o toto nemam zajem….Noviony, časopisy a media jsou plne placenych samozvaných podvodnic, samanek co placaji absolutni bludy, lidi co nic nedokazali a uz si hraji na koucky, a facebook je plny hnoje v podobe kurzu, které slibuji tajemstvi vermisru a lidskeho byti pomoci tance.. kde se jen kroutite, nebo si voli jiné saskarny….
Jsem z toho opravdu uz unaveny, protože se vytraci poctivost, prozita zkušenost z dlouholetého vycviku a uceni a absence nejakeho ucitele a místo toho nastav aera povrchnosti a lzi o nejake dokonalosti, ze se nemusíte nic ucit, ze jsou všichni dokonali apod. Proto uz nepisu moc clanku. Před mnoha lety jsem se zarekl, ze nebudu davat rozhovory ani do TV ani do periodik, protože jsem tusil a vedel ze se situace zvrtne v to bahno tunelu, nenavisti a agresivity, která je dnes a k tomu cenzura a kriminalizace lidi, kteří mají jiny názor apod. Proto mam svůj web a chci zustat v ustranni. Nikdo z vas taky nebude davat zadarmo sve nejlepší ovoce z vasi zahradky, aby to někdo ukradl a prodaval to jako sve výrobky a vy jste z toho nic nemeli… Nerikam, ze mi nezalezi na nasem state a co ser tu deje, ale nebudu psat to, co by se mělo delat aby se necemu predeslo, když zrudy, pedofilove a mafiani stále nici, okradaji a ještě je za to plati… Proto se soustredim hlavne na lidi s kterými resim jejich problémy, na koucing apod.
Dnes je 7.4 2026 a z hlediska numerologie zajimave datum a energie a proto jen strucne v naznacich Uzavreni neceho, realirace a uskutecneni a magicke číslo 7. Vsevhna tato dulezita cisla numerologie datumu si vybiraji sionisticke zrudy a pachaji atentáty a planuji sva zvěrstva aby jim dodali energii…. Utrpi USA vojenske ztraty v Iranu? Prave dnes konci ultimatum, které dal Trump Iranu aby otevřelo Hormuzsky pruliv a Trump byl uz tak hystericky, ze psal sproste a vyhrozuje ze Iran vrati do doby kamenne. To jen ukazuje, jak jsou US bezmocne. Vetsina US vojenských zakladen na strednim vychode je znicena a US ztratila hegemonii petrodolaru a ropa se nyní plati v yuanech. Jestlize skonci petrodolar tak to znamena konec USA Iranci provedli obrovskou mobilizaci a jsou pripraveni a pokud dojde k pozemni invazi, tak US vojaci budou pozabijeni. Neustale pisu ze kazdou valku odnesou hlavne civilste a ze jde o zabijeni lidi. A tohle zabijeni US vojaku nebude v USA tolerovano a proto se da ocekavat ze tam bude pbrovsky odpor a budou obrovske protesty, tak jako nedavno, kdy byly miliony lidi ve mestech proti valce a Trumpovi. Velke protesty proti valce i v armade To je důvod, proc bylo odvolano několik nejvyšších generalu USA, protože nesouhlasili s valkou v Iranu a varovali Trumpa ze bude zabito mnoho vojaku a US bude porazeno. A ten odpor se zvedne ještě vice pokud k tomu dojde. Jak by to mohlo dopadnout? Pokud ma Trump ještě kousek rozumu, tak poslechne varovani před porážkou USA. Ale protože Trump stále lze, ze Iran uz je porazen apod a aby si zachoval tvar tak muze opet posunout nejake ultimatum. To je jedine reseni jak z toho vycouvat bez zabijeni vojaku. Tedy jedine reseni pro Trumpa. On samozrejme neprizna porážku. Proc Trump chce stále valku i přes varovani? Za vsim je sionisticky Izrael, který je uz téměř znicen a který ridi politiku USA a pokud padne Izrael, tak bude Trump ve velkem pruseru, protože sionisticka politika USA se na Trumpovi pomsti za porážku a na jeho místo dosadi nekoho, kdo bude chtit valcit také a bude ještě agresivnejsi…asi tak jako zlocinci Clintonovi, kteří chteli na Iran uz před lety hodit atomovou bombu. A bohužel se objevily důkazy, ze USA uz chtelo atomovou bombu proti Iranu pouzit a vojensky stab to tehdy radsi zamitl, nastesti.. Pokud dojde k masakru americke armády v Iranu, tak Trump muze sahnout prave po pouziti nejake jaderne zbrane a to uz by byl prusvih.. Ale v takovem pripade by Rusko, Cina severni Korea, Turecko a několik dalších státu rozpoutalo valku proti USA. A severni Korea by se stoprocentni jistotou rozmbobradovalo mnoho amerických zakladen po svete…A stejne tak i Turecko,které by vstoupilo otevrene do války. Amerika riskuje ze bude znicena a zautoci na ni nektere staty. A to byl otevreny celosvetovy konflikt. Rusko a Cina by mohlo zabranit celosvetove jaderne valce, protože ma vysoce moderni zbrane, které jsou orsi nez jaderne a tak by v takove situaci mohlo zabranit jaderne apokalyspe, ze by zničilo mocenska centra USA po svete… To je ten nejhorsi scenar, který muze nastat a jak zabranit zniceni Země, Tento scenar mají všichni na stole, ackoli se o tom nepise, ale vlády Ruska, Ciny a dalších velmoci mají všechny plany a všechny scenare, co podniknout aby nedoslo ke zniceni planety a lidstva. Nevim opravdu zda dnes zacne pozemni valka v Iranu, ale urcite vim, ze US budou bombardovat Iran a ne dnes ale zítra 8.4 by mohlo dojit k nebezoecnym událostem, protože Iran si nenecha nic libit a tihle persane se na to roky pripravovali a obavam se aby nedoslo primo k utoku na USA, coz by znamenalo uz totalni valku. Nejde jen o Iran… celosvetove si USA udelali většinu nepratel, vzpomente na Venezuelu a další staty jizni Aneriky, vzpomente na Kubu, kterou chde Trump znicit atd, vzpomente na drogove kartely apod A proto si troufam tvrdit ze… Všechny tyto frakce se nejakym podivnym momentem rozhodnou vyuzit situace a znicit USA a nejspíše by to byla valka na mnoha frontách proti USA ….Ve velmi kratke době několik konfliktu najednou…. A tim by dotlacili USA k jadernemu arzenalu.. Ale tomu by mohlo zabranit Rusko a Cina, bud diplomaticky a nebo primym zásahem…. Tak nebo tak Truimp nyní riskuje obrovsky celosvetovy konflikt Izrael je znicen Je rozbombardovan a ve velmi kratke době dojde ke zniceni zbytku energeticke a vojenske infrastruktury a jako stat bude porazen. Problémem jsou ale sioniste orzlezli po celem svete a ovladajici většinu politiky EU a především na Ukrajine. Sioniste v Izraeli a Ukrajina ma největší skandály vydirani svetovych politiku.. nejen kauza Epstein, ale na svém webu jsempsal o další ukrajinske kauze…. A ty vydoraji většinu politiku hlavne v EU. Zvedne se obrovsky odpor vuci sionistickym zrudam a V USA a na Ukrajine s jistotou dojde k nejakym obcasnkym nepokojum a mozna i obcanske valce. V Evrope sili obrovske protisionisticke hnuti a nikdo nezapomnel na genocidu v Ghaze a statisice mrtvych palestincu a proto arabske země citi ted prilezitost vyrovnat si s USA ucty… V Evrope drive nebo později zacnou velke nepokoje proti sionistum. V Roce 2021jsem psal v predpovedi ze sionismus bude casem prohlasen za terorismus a presne k tomu to smeruje. Uz nyní siliu toky na zidovske synagogy a komunity a ten odpor bude obrovsky silit… Bohizel se obavam, ze to opet odnesou i nevinni… a proto zaroven bude silit i odpor samotnyh zidu proti sionistum a to by mohlo zabranit další genocide…. Proto je ted cas aby se zvedl odpor zidovske komunity proti sionismu aby si zachranili sve lidi a nevinne… Na Ukrajine dojde k velkym masovym nepokojum, uz ted je oborvska dezerce z armády a boje proti naborovym teroristum…. Ale nez k tomu dojde tak zdrogovana Zelenina vyda další zákony na odchyt ukrajincu, kteří utekli před valkou do jinych státu. Nektere staty budou souhlasit a budou deportovat ukrajince a nektere staty souhlasit nebudou. Bohuzel je tu problém s inflitraci ukrajinske rozvedky a agentu po celem svete, hlavne v \Evrope a rozmohla se opet ukrajinska mafie a jeji obchody se zbraněmi na cernem trhu. Takze hrozi další atentáty od \zeleniny po Evrope, Varuji před tim i rouvedky mnoha státu, ze muze dojit k terorismu od zeleniny aby se pomstil za svou porážku…. Proto bude hon na banderovce…. Ctete ted alternativni weby, protože s jistotou budou prave ted lzi o tom jak US vitezi v Iranu. Naposledy při jakesi zachrane pilota americke armády byla znicena a rozdrcena cela jednotka speciálních sill, byla to tajna operace jednak na obsazeni letiste pro US armadu atake se chteli zmocnit iranskeho uranu na zakldne pobliz. Ale lhali ze jde o záchranu pilota.. Ted stojíme před vekou udalosti a je potřeba zabranit celosvetove valce… US dostane na zadek od Iranu a i kdyby doslo k velkému bombardovani Iranu, tak Iran ma dostatek modernic zbrani, které ani nepredvedl, za US army bude znicena tak jako tak a stejne tak zacnou utoky na další americke cile po svete, protože se pripoji další arabske země….
Co by mohl udelat Trump aby se to alespoň nejak srovnalo? Mohl by vydat nejake prohlaseni, ze pachatelem je Izrael a sioniste stoji za vsim a mohl se vymlouvat ze mu davali spatne informace, aby si zachranil kuzi. A to se stane, pokud bude Izrael znicen. I mnoho amerických generalu a vlivných liudi uz prohlasuje je je potřeba znicit Izrael aby se vyresila soucasna situace… Ale sioniste v US vlade si to nenechaji libit a proto opet – obcasnka valka a nepokoje…Zatykani apod.
VAROVANI !!!!! Neprovokujte ted severni Koreu, Turecko, Syrii , Irak a Aghanistan .. ti jsou pripaveni znicit US hned jak bude prilezitost… A jak stále opakuji vždy to odnesou nevinni lide i civiliste…. A pokud Trump neposune zas nejake sve ultimatum a zautoci na Iran, bude to masakr a nastanou velke udalosti…. Napsal jsem ty nejhoris scenare, aby lide vedeli k cemu by mohlo dojit. Ale doufejme, ze k nim nedojde… A spise by mela nastat snaha o nejake mirove reseni, ale to uz není mozne.. bohužel… ucty nejsou srovnany, USA konci a Izrael uz je téměř znicen….a když dojde k porazce USA aramdy, tak uz to nebude jako ve Vietnamu a Iraku apod, kdy americane utikali zept domu. Ted je jina situace…. USA nevyhrali zadnou svetovou valku , ani tu 2 svetovou, tu vyhralo Rusko…. A zadny jiny stat neutocil na USA, krome obcasnke války, kde bojovali britove proti francouzum…za pomoci americanu jako obeti…a to vse ridili sioniste… A hlavne znovu opakuji ze všude jsou dobri a i zli lide a všude jsou neviini.. jak v USA tak v Izraeli apod….proto by se každý stat mel sam snazit zbavit se sionistu aby nedoslo ke krveproliti a neumirali nevinni a necekat ze je nekdo jiny osvobodi!!!! Opravdu bych si pral aby dnes a zítra nedoslo k tomu co se chysta a pisu to opet s předstihem jako varovani….
@sledujici @following @followers @výbėr #predpoved #vesteni #vykladkaret #kurzy #věštění #OsobniRozvoj #prophecy #prediction #Numerology #láska
|