| Numerologie 16.4 2026 – Rodina, pokles porodnosti a myslenkova a chemicka sterilizace |
| Napsal uživatel Petr Kulík |
| Pátek, 17 Duben 2026 00:00 |
|
Numerologie 16.4 2026 – Rodina, pokles porodnosti a myslenkova a chemicka sterilizace
Dnesni datum je energie rodiny, ochrany rodiny a zalozeni rodiny. Toto je velice dulezity clanek, proto prosim o sdileni. Protože se lide neustale smiruji s tim co je dnes spatne a mají pocit, ze se neda nic zmenit…
Neustale slyšíme z medii o obrovskem poklesu porodnosti v nasem state, cituji: „Česko čelí historickému propadu porodnosti. Podle nejnovějších dat se v roce 2025 narodilo pouhých 77,6 tisíce dětí, což je nejnižší číslo od začátku statistického sledování v roce 1785. Pokles přitom zasáhl všechny kraje bez výjimky a potvrzuje trend, který trvá už několik let.“
Ale opet nam lzou, co to zpusobuje a ihned se vyroji jejich rádoby experti, kteří melou o vsem moznem, jen ne o podstate.
Co je tedy za poklesem porodnosti a o cem zamerne nemluvi:
Asi největší problém proc lide nezakladaji rodiny je, ze je vse drahe a lavne nejdrazsi je bydleni. A ted jsme u toho zapadu noaseho vzoru. Tan vzor, kery vykoristuje lidi, nezalezi mu na harmonii spolecnosti a jde mu jen o zisk přes mrtvoly, ozebracovani, tunely, podvody, uchylnosti apod. Jak je mozne ze jsou najednou byty tak drahe? Muzou za to zamerne spekulace realitních makleru, co chteji mit největší zisky a proto umele navysuji ceny bytu.Tachnicky není vůbec mozne aby se skokove najednouz tak zdrazily byty a domy a nelze to umluvit ani lzi, ze se vse zdrazuje. Je to jeden obrovsky podvod spekulantu.. Vzpomnet si na dobu předtím nez zacala SVO na Ukrajine- tehdy lide cekali v poradniku na byty a tvrdili, ze je nedostatek bytu. A najednou tu mame přes milon ukrajincu a kde se pro ne najednou nasli byty ?? Ale jakmile na to upozornite tak vas oznaci za proruske. Sta tma povinnost zajistit svým obcanum dustojny život a dustojne bydleni. A bydleni pro lidi je zakladni podmínka fungovani státu a spada to do oblasti narodni bezpecnosti, protože to souvisi s porodnosti a když se nebudou rodit deti, tak nebude mit kdo financovat ty všechny mafiany a dozimetry, kampelickare apod. Bude klesat počet lidi co pracuji apopuace bude starnout a ekonomika pujde do kopru, protože nebude mit kdo koho zivit a presne tak to vidíme dnes. Ale kapitalisticky vzor nase modla kasle na lidi a jde jen o ozebracovani a vykoristovai, zdimani lidi. Nejprve se musí stat postarat o sve obcany a aby se rodili novi, aby vůbec mohl nejaky stat existovat!! Ale místo toho tyhle zrudy prijimaji cizince, kteří postupne nahrazuji mistni obyvatele…Vidime to všude po Evrope. To je opet velky zamer a zotrocovani lidi a opravdu jen vygumovany mozek nepremysli o tom, ze se musí stat nejprve starat o vlastní obcany a jejich zakladni potřeby jako je bydleni apod. Zadluzite se zamerne hypotékou, kterou budete platit cely život. A v soucasnem kapitalismu a hnusu prijdete o praci ani nevite jak, protože radsi vezmou ukrajince za polovicni plat a banka vam zabavi nejen byt, ale i to co uz jste zaplatili
A opet jsme u strategickyh podmínek státu – tedy zajistit zakladni potřeby pro obcany, jako je bydleni..A pry se nestavi byty, Proc ? Protože je to moc drahe? Nas jako obcany to nemusi zajímat, mys si platíme politiky, kteří mají povinnosti a jedna z nich je zajistit lidem dostupne bydleni a když se byt nestavi protože je to pry drahe, tak politici delaji všechno spatne. Kolik vypatlanych lidi dnes nadava na komunisty a ti největší smejdi a grazlove dnes v mediich vykrikuji e nechceme byt jako za komancu !!! Tohle ale vykrikuji hlavne smejdi co parazituji a tuneluji a ti , co to nezazili a co mají vygumovane mozky ze skoly. Tady sice byla komunisticka strana, ale bylo to socialismus a ten znamena vladu pro lidi. A my starsi si pamatujeme, ze když tehdy vláda postavila sidliste pro lidi, tak ihned v tom miste postavila i nemocnice, skolky, kina a vse co potrebuji lide k zivotu!!! A jenom opravdu vygumovane hovado a nevzdelany magor tohle muze kritizovat!!! A pokud se to tem dnesnim mafianum ve vlade nelibi, tak je jasne ze jim nejde o lidi ale jen o to zdimat lidi!! Vsechno se dnes rozkrada!! Vzpomente si jak se rusily postovni pobočky – typicky tunel !!! Rusi se zubni ordonace a pohotvosti, ze pry je vse drahe. Dela se uplny opak toho, co se kdysi dělalo pro lidi!! Nastava totalni destrukce státu!!! Psal jsem mockrat, ze je nutne tenhle prohnily systém zmenit, protože výsledky vidíte každý den, cim dal vice sebevrazd, cim dal vice psychických poruch, cim dal vice kriminality a cim dal vice uchylnosti. Dnesni svet je zaliozeny na zrudnostech a cim vetsi zrudnost a uchylnost , tim vice je oslavuji a cpou do medii apod. Ale vzor systemu jak to funguje a jak to fungovalo tady mame…. Ale toho se boji prave ty zrudy a mafiani, ze by pak nemohli lidi ožebračovat, zadlužovat je a vydírat je nedostatkem zakladnich potreb… A znovu opakuji ze za sociku jsme byli nejen samostatni, ale staveli jsme tovarny po svete, vyvazeli jsme dokonce i součástky na rakety, vyvzeli jsme cukr a měli jsme sklarny, A téměř ve všech oblastech prumyslu jsme byli nejen smaostatni ale patruli jsme ke spicce v Evrope!! A proto naszapadni agenti museli okupovat, vyždímat, vytunelovat, rozprodat. Stejny scenar vidíte u všech zemi, kam amerika vyslala sve agenty, vyvolala barevne revoluce na zmenu stystmu a kde je najednou bida!!! To je ten zapad nas vzor!!! A nejvic me naštvou ti ho.. nechci byt sprosty…. Co nadavaji na minuly systém a přitom naší dedove postavili vse co tu dnes mame!! Postavili všechny prehrady, silnice, dalnice, nemocnice, tovarny a vse co tu mame. Samozrejme se dely v kazdem minulem systemu i zrudnosti a vždy byly nejake zrudy a tunelari ti co chteli zdimat druhé… Ale musíme se vzit vždy to pozitivni.
To je dalších největší důvod, proc je pokles porodnosti. Sionisticky Hollywood a další studia produji miliony vykalu v podobe sitkomu, kde ukazuji zeny jak mají asi vypadat, jak se asi mají chovat a neustale a cim dal casteji tam cpou zrudnosti jako je zenska agresivita k muzum, kde zeny fackuji muze, kdy je zena nejlepší agentka na svete a zkope tam dvacet prislusniku speciálních jednotek a další uchylnosti. Téměř v kazdem americkem filmu cpou zamerne scenar kdy se jdou rodice rozvedeni a hadaji se o vychovu a tahaji se po soudech apod!! to je vse zamer a je to typicka sionisticka agenda jak llidem vymyt mozky aby to brali jako realitu. A k tomu si prijdejte ještě ty socialni konstrukty na genderove zrudnosti a poppora vseho uchylneho. A kdo to ridi ? Všechny ty zrudy , které zname v kaze Epstein…. Proto ta podpora a vymyvani mozku….
Společnost je cim dal primitivnejsi, tim je mysleno, ze zrracime ty zakladni hodnoty lidskeho spolecenstvi, jako je rodina, touha po lasce a skutecnem partnerstvi, ztrácíme elementarni schopnost etiky a mravu. Cim vice chytrych telefonu, chytrych pracek, chytrych TV tak tim vice primitivu. Vsimli jste si jak lide mluvi cim dal vice sproste a pouzivaji ty nejhrubsi sprosta slova která kdysi pouzivali ty nejnizsi lide?? To je dnes normou a je to v kazdem ceskem serialu a filmu!! Kolik muzu je dnes primitivnejsich a kolik zen? Kolikrat vidim krasnou a docela rozumnou holku a vedle ni je partner, který ma ve vete kazde druhé slovo sproste a ja si rikam, kam ta holka dala rozum, ze s etakovym smetakem vůbec je??!! A takovy ma pak vychovat deti a mit s nim deti??? Klesa i inteligence, protože lide diky socialnim sitim uz nejsou zvykli cist a ctou jen nadpisy a algoritmy soc siti je nuti neustale scrolovat a cpát jim debility ve videích apod…
Kolik filmu je dnes o rodine, která je harmonicka? Kde jsou dnes nejake pozitivni vzory?? Kdysi jsme me,i spoustu pozitivnich vzoru a hrdinu- Jana Husa, Zizku, J A Komenskeho, slavne cestovatele, objevitele atd atd. A dnes se seriove vyrabi dokumebty kteří dehonestuji a prepisuji dějiny a zamerne nici tyto pozitivni vzory.. Samozrejme ze nikdo není dokonali a ani hrdinove nebyli dokonali, ale dnes se to pozitivni snazi vymazat. A tak mame filmy kde pubertaci mají sueprschopnosti a umi skvele kung fu, ani by se nekdy něco ucili a trenovali, mají supershcopnosti atd. A dle toho pak tihle ziji a pak když dospeji, si uvedomi realitu zvita a ta jejich frustrace je takova, ze bud stále bydli u maminky, protože se neuzivi a nebo jsou z nich frustrovani dementi, co ublizuji, nadavaji a nemaji zadne hodnoty
Tech pricin klesajici porodnosti je mnohem vice… Ale nejdulezitejsi jsou věci, které znali naší predkove a naší babicky a prababičky, o cem se pise v pohádkách a jsou to věci, na kterých stoji cela lidska civilizace…
Laska je spojeni dvou lidi na ceya život, je to spojeni dvou zivotu, které se vzajemne podporuji, vytvori rodinu. Je to to největší spojeni lidskeho druhu. A DETI MAJÍ BYT Z LASKY !!! A NE JEN PROTO, ZE KLESA PORODNOST!!!!! A presne tyto dve podmoinky se dnesni zrudy snazi narusit módními uchylnostmi a zamernou destrukci zakladnich potreb. A v tom je také klic k reseni jak podporit opet porodnost
V tom je presne ten klic jak podporit aby se rodilo vice deti, ale ne na zakazku, aby mel kdo pracovat. Ale podporovat to pozitivni…a by zas lide zacali verit, ze pravdova laska stále existuje a je to nejvetsi tvoriva sila ve vesmiru a zajistiti lidem zakladni potřeby pro život!! Když se budou rodit deti na zakazku, jen aby nevymrela populace a bez lasky, tak ti jedinci nebudou tim cim mají byt. A když se nebudou rodit deti, spolesnost postupne zanika.. padne ekonomika a padne stat…. Stat neplni sve zajladni povinnosti z ustavy a ani sve sliby a masmédia neustale lzou, manipuluji a bombarduji nas uchylnostmi. Toto je potřeba zmenit…
Jak vždy opakuji, jsem velmi pozitivni clovek a pisu o tomto tématu proto, ze je nejdříve potřeba si uvědomit priciny problemu, koreny a pak se da něco zmenit….
Laska je ta nejcetsi tvoriva sila ve vesmiru a deti je to nejvic co my lide mame, protože je kus nas a nase dedictvi, tak to bylo vždy po celou lidskou existenci.
A deti mají byt z lasky a uvědomte si, ze deti se rodily z lasky i za války!!!!
@sledujici @following @followers @výbėr #predpoved #vesteni #vykladkaret #kurzy #věštění #OsobniRozvoj #prophecy #prediction #Numerology #láska
|