Konspirace

Tajne a zahadne konspirace a konspirační teorieJIDÁŠOVO EVANGELIUM -- dokument z cyklu Utajená bible  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 13 Říjen 2011 23:00

JIDÁŠOVO EVANGELIUM -- dokument z cyklu Utajená bible

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 11 Říjen 2011 13:23
Celý článek...
 
Ježíš v Indii - dokument, 2008  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 11 Říjen 2011 12:38

Existence Ježíše nebyla nikdy potvrzena a nikdy nebude a to z jednoduchého důvody. Kvůli falsifikaci, konspiraci a lžím židovské elity od počátku historie Ježíše. Trpitelský a elitářský syndrom židů je už dnes odhalen a konfrontován všude na netu. Přesto se dál drží dogmata o životě Ježíše. Křesťanští pomatenci ve jménu Ježíše zdecimovaly celé kontinenty ve jménu víry - a přesto se nestydí špinit dále odkaz vyjímečné osobnosti a odkazu duchovna, který po sobě tato bytost zanechala. Bůh je společný všem náboženstvím, jen si ho někteří chtějí více nebo méně přivlastnit ve jménu zvěstovatelů a křesťanství je v topmto přeborník a bláboly překroucené a falsifikované během dějin, nemají nic společného s původním učením. Zde je vyjímečný dokument o existenci Ježíše, jehož stopy vedou až a dálný východ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 11 Říjen 2011 14:19
Celý článek...
 
SEISMICKÉ DŮKAZY ODHALUJÍ PODZEMNÍ JADERNÝ VÝBUCH JIŽNĚ OD WASHINGTONU DC  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 26 Srpen 2011 14:02

Seizmografy právě odhalují fakt, že zemětřesení o velikosti 5,8 RS, které otřáslo celým východním pobřežím, včetně Washingtonu DC, nebylo přirozeného původu, ale jako důsledek podzemního jaderného výbuchu. Obrázek nahoře je seismograf z Washington a Lee University (podobný je k dispozici na internetových stránkách www2.tricities.com), asi 85 kilometrů jihozápadně od epicentra zemětřesení v Mineral. Zelené čáry znamenají otřesy, které byly pocítěny ve Washingtonu DC a které způsobily poškození Washingtonského památníku a Washingtonské národní katedrály. Černé linky jsou transparentním překrytím seismografu z PDF souborů Virginia Division Mineral Resources on Earthquakes.

 

 

Aktualizováno Pátek, 26 Srpen 2011 15:33
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
David Icke - Pyramidy, ilumináti a ET 4 část  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 28 Červen 2011 00:00

 

 

Všechny genetické cesty se vracejí k Lemurii – Mu. Je to MATEŘSKÁ ZEMĚ, která vznikla před stovky tisíci lety.Byla zničena před cca 72.000 lety. Zbytky Lemurie leží zřejmě na dně Pacifiku. Polynésané mají legendy o potápějící se zemi. Na Velikonočním ostrově domorodci tvrdí, že jejich půda byla jedna část kontinentu, který byl zničen kataklyzmatem. V Západní Číně v buddhistickém klášteře Dunhuang se našly útržky mapy ostrova v Pacifiku. Indiáni Hopi z Arizony si pamatují na Lemurii, přes kterou cestovali do Ameriky.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 21:09
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
David Icke - Pyramidy, ilumináti a ET 3 část  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 21 Červen 2011 00:00

 

Země na Marsu byla nazývána Cydonia. Na Marsu jsou nepřirozené skalní formace ( pyramidy ). NASA pod taktovkou Iluminátů tyto fotografie nezveřejňuje. Gíza – dřívějším jménem EL – KAHIRA, pochází z arab.jména EL – Kahir, což znamená Mars..

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 20:45
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 6 z 9