Konspirace

Tajne a zahadne konspirace a konspirační teorieSvět začíná čelit „Velkým odhalením“ část 2  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 08 Květen 2011 11:13

Mnoho lidí ani neví, k jak zásadním informacím dnes dochází a jak důležitá prohlášení a odhalení se nyní dějí. Tyto informace průběžně zpracovávám a brzo budou na tomto webu. Pomalu jsme připravování na to, o čem se dlouhé roky píše, co oficiálně vždy popírali, ale nyní tyto skutečnosti přiznávají. Kdo? Nechte se překvapit. Nejdříve pro Vás mám pár měsíců staré informace, jak to vše začalo a kdo donutil vlády odhalit tyto informace. Nedávno totiž vyvrcholila válka mezi „good guys“ a „bad guys“ – teda mezi dobrými a zlými frakcemi tajných společností. To, že to nejsou jen typické informace o konspiraci a iluminátech, můžeme vidět v souvislostech právě v tom co se nyní děje. A jsou to velmi, velmi zásadní změny.

Přidejte se k nám na Facebook -http://www.facebook.com/pages/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno/185764254800966

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 27 Květen 2011 18:49
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
Jaké jsou důkazy pro existenci Krista?  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 23 Duben 2011 12:00

Celých 2000 let se lidé snaží historicky prokázat existenci Ježíše, ale nikdy se jeho existence nepotvrdila. Naopak, církev celou dobu falšovala a falšuje dokumenty, nálezy a historické záznamy, aby lidé uvěřili v tento největší podvod všech dob. Turínské plátno bylo potvrzené jako padělek a veškeré historické záznamy Římanů a z Egypta, které údajně píší o Ježíši, jsou záměrně přeloženy chybně, což potvrzují moderní lingvisté. Zde jsou některé názory vědců o tom, že Ježíš nikdy neexistoval, ale naopak se ukazuje, že raní křesťané a všechny tyto sekty používali halucinogenní drogy, stejně jako většina sekt před nimi a po nich.

 

 

Aktualizováno Neděle, 01 Květen 2011 10:11
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
Hledejte svou pravdu a BUĎTE V KLIDU  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 11 Duben 2011 20:52

 

Velmi často se poslední dobou ptám, kam se poděl rozum a proč se někteří lidé chovají jak úplný dementi a kde se bere tolik nenávisti a hlouposti. Týká se to agresivity lidí, napadáním apod. Říká se, že kdo je šťastný, tak kolem sebe šíří kus toho štěstí. Tedy většina těchto pomatených lidí jsou ve své podstatě hodně frustrovaná a nešťastná, protože to je vede k tomu, že mají tendenci ubližovat, napadat.

 

Aktualizováno Neděle, 17 Duben 2011 13:28
Celý článek...
 
Dezinformační iluze a informační deziluze  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 10 Duben 2011 10:42

Tento článek jsem publikoval v roce 2001,ale stále je aktuální. Poslední dobou se čím dál víc pozastavuji nad úrovni vzdělanosti dnešního světa. Je to v podstatě velice složitá otázka a je potřeba se dívat i za oponu věcí a povrchnosti.

To že v Americe je vzdělanost na otřesné úrovni a úroveň vzdělaní je katastrofální, se jistě přesvědčil každý, kdo nějaký čas v Americe žil. Oni to všeobecně vědí, ale přesto se brání jejich pýchou, že oni "Američané jsou nejlepší!". A naopak vám předhodí otázku, odkud jste vy a posměšky o tom, že jsme odněkud z Kontinentu ze země, co oni ani neznají. Prostě jejich pýcha. Dneska po těch letech mě to už ani nedokáže rozházet.

 

 

Aktualizováno Neděle, 10 Duben 2011 10:53
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
Je čas změnit naše vědomí - David Icke část 2.  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 09 Duben 2011 00:12

 

David Icke je jedním z investigativních badatelů, bývaly věhlasný reportér a nyní přednáší o konspiračních tématech, o pravdě ekonomické a politické špíny a dalších ožehavých tématech. Spolupracuje úzce s dalšími významnými odborníky. Jeho osobě věnujeme speciální článek. Prozatím se podívejte na jeho poznatky a názory.

 

 

Aktualizováno Středa, 06 Červenec 2011 17:44
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 8 z 9